Автор Тема: Не ставиться Ubuntu7.10  (Прочитано 6534 раз)

Offline forus

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Не ставиться Ubuntu7.10
« : 2007-12-25, 12:32:29 »
Привіт! Питання ну зовсім з початкових.:) Не вдається мені встановити Ubuntu7.10. Встановлюючи з LiveCD виникає завжди помилка на 51%. Пишеться, що ніби ця помилка виникає коли диск записано на високих швидкостях... Ну що я тільки не спробував окрім запису на найменшій швидкості: інший диск, перевіряв CRC. Спробував поставити з alternate cd, але також не вдалось...(я думаю це могло трапитись через те що вміст(1 CRC error 7-can't read) файлу образу не проходить верифікацію на CRC). Підкажіть, будь-ласка, як можна обійти ці ситуації? p.s. Доступу до інтернету з машини, де хочу поставити ос не маю.

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #1 : 2007-12-25, 15:46:01 »
Привіт! Питання ну зовсім з початкових.:) Не вдається мені встановити Ubuntu7.10. Встановлюючи з LiveCD виникає завжди помилка на 51%. Пишеться, що ніби ця помилка виникає коли диск записано на високих швидкостях... Ну що я тільки не спробував окрім запису на найменшій швидкості: інший диск, перевіряв CRC. Спробував поставити з alternate cd, але також не вдалось...(я думаю це могло трапитись через те що вміст(1 CRC error 7-can't read) файлу образу не проходить верифікацію на CRC). Підкажіть, будь-ласка, як можна обійти ці ситуації? p.s. Доступу до інтернету з машини, де хочу поставити ос не маю.
Мо' CD-ROM старенький? Пробував на CD-R справді з низькою швидкістю записати?

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #2 : 2007-12-25, 18:41:24 »
Можливо битий образ.

Offline forus

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #3 : 2007-12-26, 14:08:54 »
Мо' CD-ROM старенький? Пробував на CD-R справді з низькою швидкістю записати?
Егеж, таки якість запису. Записував з іншого CD-ROM-а - вдалося встановити!. CD-ROM у мене, щоправда на мою думку :), не старенький, але факт залиш. фактом... Думаю що отримавши диск по пошті від канонікал таких проблем в людей не повинно виникнути. Дякую всім!

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #4 : 2008-01-29, 18:37:31 »
На час встановлення Убунти треба відключити кабель, тобто підключення до інтернету, тоді встановлення буде швидшим...

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #5 : 2008-01-30, 18:02:15 »
На час встановлення Убунти треба відключити кабель, тобто підключення до інтернету, тоді встановлення буде швидшим...
+1

AZCat

  • Гість
Re: Не ставиться Ubuntu7.10
« Reply #6 : 2008-01-30, 18:58:49 »
в знайомого та ж проблема, тільки в нього пов"язано з старим-престарим СД-РОМ"ом)...
« Останнє редагування: 2008-01-30, 19:01:40 від Kotyara »