Автор Тема: Пропадає мережа після перезагрузки  (Прочитано 5098 раз)

Offline Diesel Draft

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Привіт всім, вчора перерозбив диски і поставив Убунту. Можна сказати що це моє перше бойове хрещення з лінуксами :)

Після установки вирішив обновити пакети, поставити собі всяке потрібне барахло. Но звісно треба інтернет.
Скористався командою pppoeconf, ввів логін/пароль до підключення, ну і на всі питання відповідав Да.
Інтернет появився, я був безмежно щасливий від швидкості і простоти. Першим ділом скачав і обновив пакети, перегрузився.....і опа, підключення до мережі пропало.

Після 4 годин експерементів виявив що дана проблема появсяється тільки тоді коли настряоти PPPoE и перегузитись.

Offline Diesel Draft

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
добавлю, версія ubuntu-9.04-desktop-i386

Offline Diesel Draft

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Містика. Звонила дівчина, каже що вона нормально сидить зара в неті. Займається обновленнями

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
тільки тоді коли настряоти PPPoE и перегузитись.
А якщо після перезавантаження зробити sudo pon dsl-provider, то пппое знову нормально піднімається?
Я пппое з убунту піднімав тільки в серверних варіантах. Там усе нормально стартує автоматом. Можливо в десктопі воно не дружить з NetworkManager. Між іншим для десктоп системи в убунту самим правильним буде піднімати/налаштовувати мережеві підключення через NetworkManager. Чи у тебе не Gnome?

Offline Diesel Draft

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
так і було. нет піднімався через pon dsl-provider. Просто минулого разу коли ми нібито перезагружали....короче я згадав що просто хібернейтнув. Проблема була в  NetworkManager, він після встановлення конекту з нетом відказувався нормально працювати. Після обновлення до 9.10 проблема зникла :)