Автор Тема: ubuntu + LAPM (localhost)  (Прочитано 7165 раз)

Offline Tuxo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
ubuntu + LAPM (localhost)
« : 2009-10-30, 22:15:39 »
Всім доброго дня.....
Встановив на убунту 9.10 ЛАМП за такою схемою... Я просто новачок в роботі лінукса і тому незнаю що за помилка винекла. Ціж самі дії я виконував і на 9.04 і там все прцює а тут чьомусь нехоче

 
Цитувати
1. Устанавливаем apache:

sudo apt-get install apache2 libapache2-mod-auth-mysql

2. Устанавливаем php:

sudo apt-get install php5-common php5 libapache2-mod-php5 php5-cli php5-cgi php5-mysql

Перезапустим apache:

sudo /etc/init.d/apache2 restart

Проверим работоспособность php. Для этого создаем файл /var/www/test.php и поместим в него следующие строки:

<?php
print_r (phpinfo());
?>

Запускаем Firefox и вводим адрес http://localhost/test.php. На экране должна отобразиться служебная информация о php.

3. Устанавливаем MySQL:

sudo apt-get install mysql-server mysql-client

Во время установки будет запрошен ввод пароля root-а MySQL-ного сервера.

4. Ставим phpmyadmin.

phpmyadmin - веб-инструмент для управлениями MySQL-ными базами данных. Очень удобный инструмент для разработчиков.

Установим командой:

sudo apt-get install phpmyadmin

Во время установки от нас запросят об используемом веб-сервере - выбираем "apache2".

Вход в phpmyadmin: http://localhost/phpmyadmin

Вот и все.

P.S. Подключение модулей: по умолчанию некторые модули отключены. Включить их можно командой:

sudo a2enmod имя_модуля

Например, подключение модуля mod_rewrite:

sudo a2enmod rewrite

После подключения модулей необходимо перезапустить apache:

sudo /etc/init.d/apache2 restart

Тобто заливаю звичайний Вордпресс непрацює. друпал тоже саме і так все ....
провіряв чи працює РНР створив тестовий файл test.php з текстом

Цитувати
<?php
print_r (phpinfo());
?>
РНР працює.....
Вчьому може бути причина.
Дякую.

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #1 : 2009-10-30, 22:34:07 »
Чому саме не працює вордпрес в даному випадку я не скажу, але пораджу вивчити команду tasksel. Замість apt-get install багато разів всякого різного, можна було написати tasksel install lamp-server

Offline Tuxo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #2 : 2009-10-31, 07:59:21 »
можливо я допустився якоїсь помилки привстановленні....тоді підкажіть як все грамотно попорядку видалити apache2, php5, mysql i phpmyadmin. Щоб спробувати заново

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #3 : 2009-10-31, 13:25:03 »
можливо я допустився якоїсь помилки привстановленні....тоді підкажіть як все грамотно попорядку видалити apache2, php5, mysql i phpmyadmin. Щоб спробувати заново
Якщо вже дуже хочеться усе це видалити, то можна зробити aptitude purge усіх непотрібних пакунків.
Але в даному випадку я гадаю, що можна просто запустити tasksel.
Хоча скоріш за все у тебе проблема в чомусь іншому. Фраза "заливаю звичайний Вордпресс непрацює" мало інформативна. Напиши куди і як заливаєш той вордпрес, як воно не працює.

Offline Tuxo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #4 : 2009-10-31, 14:53:19 »
a.bukhansky , ну нетакий я вже і новачок..хоча і сижу на віндовсі з лінуксом трохи розібрався....

Тут все просто, я давно на компі мав вінду і лінукс, лінукс був виключно для тестів (починаючи від 8.10) так сталось, що прийшлось переставляти вінду я і форматнув вінчестер перестаивв вінду ну і заодно вже скачав новий лінукс убунту 9.10 залив на свичайну СД-Р. Таким же спопособ встановлював ЛАМР  і на 9.10 але чьомусь незпрацювало....


папка для сайту var/www/ (на версії 8.10 і 9.04 у мене там і форум і ворперсс і joomla і все працювало), а тут цьомусь нічього. переставляв 2 рази і два рази непрацює, може це ще 9.10 сировата і тому ?????

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #5 : 2009-10-31, 15:51:53 »
Тобі вордпрес у броузері написав "я не працюю на 9.10"? Чи як ти визначив, що він не працює?

Offline Tuxo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #6 : 2009-11-02, 13:00:09 »
Тобі вордпрес у броузері написав "я не працюю на 9.10"? Чи як ти визначив, що він не працює?

От дивись, ставлю ЛАМР на весрію 9.04 (більше нічього не роблю крім вище написаних команд)В папка var/www/закидаю вордперсс (відповідно поправив індекс і базу створив в пхпмуадмін) пішов процес встановлення все вордпресс працює
Роблю такуж процедуру на 9.10 тупо ніфіга.......провіряю тестовий конфіг test.php з текстом "php info" також працює....а вчьому причина нероботи на 9.10 незнаю

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: ubuntu + LAPM (localhost)
« Reply #7 : 2009-11-02, 21:46:06 »
Глянь в phpinfo, чи увімкнений модуль апача mod_rewrite. І ще подивись уважно на свій індекс (я про розширення в назві файлу) і подивись чи апач запускає такий індекс за замовчуванням.
І ще мені звідси не видно як виглядає у тебе в броузері "тупо ніфіга". Якщо хочеш, щоб тобі допомогли, то детально розписуй свою проблему. Наскільки я пам'ятаю, якщо нічого не налаштовувати, то за адресою http://localhost/ має бути напис "It works!", замість "тупо ніфіга".
« Останнє редагування: 2009-11-02, 22:03:48 від a.bukhansky »