Автор Тема: Несколько дней назад...  (Прочитано 8881 раз)

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Несколько дней назад...
« : 2011-11-04, 10:06:23 »
Несколько дней назад поставил на весь винчестер своего ноутбука ZverDVD 2011.9 и Очень Рад ! :-)
Комп просто летает...
Хорошая Сборка Windows XP SP 3 ! :-)
Всем Искренне Советую...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #1 : 2011-11-05, 05:33:16 »
Несколько дней назад поставил на весь винчестер своего ноутбука ZverDVD 2011.9 и Очень Рад ! :-)
Комп просто летает...
Хорошая Сборка Windows XP SP 3 ! :-)
Всем Искренне Советую...

vovauser ти помилився форумом

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: Несколько дней назад...
« Reply #2 : 2011-11-05, 05:45:04 »
Просто после глюков ubuntu 11.04, windows xp - кажется идеальной системой, как по мне...
Всё-таки 10 лет прошло, и за это время windows xp доделали до нормального уровня...
И проблем НИКАКИХ нет ! :-)
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #3 : 2011-11-05, 10:51:56 »
Просто после глюков ubuntu 11.04, windows xp - кажется идеальной системой, как по мне...
Всё-таки 10 лет прошло, и за это время windows xp доделали до нормального уровня...
И проблем НИКАКИХ нет ! :-)

А ти назву сайту читав якій ОС його присвячено ?Складається враження, що ти взагалі не розумієш самої філософії Linux, не став на свого компа більше Linux сиди на Windows, тут сайт для тих хто користується Linux

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: Несколько дней назад...
« Reply #4 : 2011-11-06, 06:07:57 »
Чем мне пользоваться я уж как-нибудь решу Сам !!!
А поделиться Своими выводами - дело Святое...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #5 : 2011-11-06, 10:45:11 »
Згоден, вибір операційної системи - це справа смаку. Я користуюсь Ubuntu 11.10, але маю ще й Windows XP, на всяк випадок. У кожного своя думка. У кожної операційної системи своя філософія. Мене приваблює принцип людяності, якого так бракує в нашому так званому "суспільстві".

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #6 : 2011-11-08, 08:01:12 »
Чем мне пользоваться я уж как-нибудь решу Сам !!!
А поделиться Своими выводами - дело Святое...

Та я ж не проти але здається ти ніяк не можеш вирішити, тут дійсно слушна думка прозвучала, встанови дві системи й заспокойся, бо здається ти тільки тим і займаєшся, що перевстановлюєш системи й жодною ОС до пуття не користуєшся. Сайт по лінуксу, а ти тут здається зовсім не в тему вибач

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #7 : 2011-11-08, 08:21:28 »
Я користуюсь Ubuntu 11.10, але маю ще й Windows XP, на всяк випадок.

Зовсім нормальне рішення особливо якщо полюбляєш бавитися у іграшки, хоча в мене вже давненько Linux єдина ОС, мене цілком задовольняє

У кожної операційної системи своя філософія. Мене приваблює принцип людяності, якого так бракує в нашому так званому "суспільстві".

Людяність людяністю але ще й відсутність вірусів, втім вільне ПЗ ще й тим відрізняється, що створює його вільне співтовариство, а Убунту заснована на нестабільній гілці Дебіан, хто хоче стабільності має обирати стабільну гілку Дебіан, тобто наявність глюків в Убунту та ще й останніх випусків там де просто запроваджується нове робоче середовище це як на мене нормальне явище, певно більш стабільно працюючою версією буде реліз 12.04 LTS  який до речі матиме п`ятирічну підтримку але чесно кажучи я от спробував Гном 3 й попри його недоробленість він мені більше сподобався за Юніті, принаймні глюків менше ніж в Юніті й має привабливий зовнішній вигляд, до цього зовні Гном навіть за наявності різних графічних наворотів зовні був досить не привабливим

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #8 : 2011-11-13, 12:05:27 »
Я досить часто чую на різних форумах про глюки Ubuntu, але особисто я таких вже критичних глюків не бачу і почуваю себе досить комфортно в цій операційній системі. А Windows встановив більше для доньки. Хоча, помітив, що вона теж більше користується Лінуксом (мабуть тут більш дружелюбний інтерфейс). А у Віндовс заходе, дійсно, лише для того, щоб пограти.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #9 : 2011-11-14, 12:02:59 »
Я досить часто чую на різних форумах про глюки Ubuntu, але особисто я таких вже критичних глюків не бачу і почуваю себе досить комфортно в цій операційній системі.

Можливо від заліза залежить, моєму компу вже більше 6-ти років чесно кажучи пробував встановлювати 11.04 так в мене тупо глюк з лівою панеллю в Юніті, а от Гном 3 працює фактично без глюків але він досить не зручний хоч з виду й кращий за Гном 2, просто там де раніше можна було обійтися однією дією у третьому Гномі треба виконати декілька дій, не зручно тут Юніті краща але з виду гірша

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #10 : 2011-11-14, 21:13:59 »
А мені все подобається, лише, хотілося би, щоб було більше зручностей у налаштуваннях. Наприклад, як у Linux Mint.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #11 : 2011-11-17, 07:13:34 »
А мені все подобається, лише, хотілося би, щоб було більше зручностей у налаштуваннях. Наприклад, як у Linux Mint.

Вийшла вже RC версія Linux Мint 12 тижні через три мабуть буде фінальна версія, чесно кажучи вже не дочекаюся, а весінній реліз матиме підтримку в п`ять років, ото певно встановлю й не буду морочити голову більше, одинадцяту версію хочеться вже змінити бо Gnome 2 вже старіє

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #12 : 2011-11-17, 20:29:04 »
До сьогодні я користувався Ubuntu з Uniti. А щойно встановив GNOME Shell. Це дозволяє робити вибір при вході в систему: або Uniti 3D; 2D, або Гном; Гном класичний. Схоже, це краще за Uniti. Особисто я задоволений.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #13 : 2011-11-18, 11:45:23 »
До сьогодні я користувався Ubuntu з Uniti. А щойно встановив GNOME Shell. Це дозволяє робити вибір при вході в систему: або Uniti 3D; 2D, або Гном; Гном класичний. Схоже, це краще за Uniti.

З виду краще навіть дуже але не зручно нажаль, десь читав що Гном 3 з Юніті не сумісний, це для мене новина, що вживаються на одній системі, хоч можливо ти вже якусь новішу версію третього Гнома встановив ніж ту що я пробував

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #14 : 2011-11-18, 18:06:35 »
gnome-shell 3.2.1-0ubuntu1 - просто встановив через центр програмного забезпечення. Входив в систему з Юніті - все працює. Віддаю перевагу Гному класичному - найбільш зручний.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #15 : 2012-01-05, 17:52:34 »
А ще можна додати XFCE - теж через центр програмного забезпечення (xubuntu-desktop). Непоганий вибір виходить.

Offline Plume

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #16 : 2012-04-23, 21:22:29 »
Тема конечно немного тупо организовалась - кому тут интересна жизнеспособность свежеустановленной WinXP, которую за 12 лет "и в хвост и в гриву"? Мне лично гораздо интереснне освоение нового, хотя полугодовые циклы немного чаще, чем иногда хочется (для этого у меня кроме Убунты есть ещё Минт, там годовые кольца и Дебиан, там всё ещё медленнее ;) )
Впрочем, выбор ОСи дело личное, хотя иногда приходится искать компромис - работа, учёба, "инертные" со-пользователи...
но, честное слово, в наше время восхищаться ХР - как-то подозрительно.

P.S.: Сознаюсь, две недели назад очень интересно было повертеть в руках старючий ноут IBM с Win98 (CPU: 300 MHz, RAM: 40 Mb) - попросили довести до работоспособного состояния. Было в этом что-то... но чтобы "всем искренне советовать" эту чудную ОС, это вряд ли :)
vovauser - двигайся дальше, если не хочешь заржаветь ;) конечно, если комп тебе нужен не толко для гейма ;)

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Несколько дней назад...
« Reply #17 : 2012-08-28, 20:03:09 »
vovauser - двигайся дальше, если не хочешь заржаветь ;) конечно, если комп тебе нужен не толко для гейма ;)

Та vovauser тут про Вінду тільки й пише, якийсь флуд бо це ж є таки Лінукс форум