Автор Тема: Radeon HD5770 рвется изображение, в чем проблема ?  (Прочитано 5996 раз)

Offline SambaV

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Собрал себе новый компьютер, установил свою любимую Ubuntu, обновился, поставил оф. драйвер с оф. сайта к видюхе, по-накачал всякой всячины и ничего не замечал, занялся 3д и глаза прозрели.....потом оказалось что обычное перетягивание окошка тоже видет к разрыву изображения и просмотра видео разумеется тоже.
Я снес проприатарные и вернул стандартные по умолчанию, таже беда, и дрова одобренные убунтой тоже не помогли. Проверял на разных видео выходах везде одно и тоже, и винду даже ставил, там все нормально, никаких проблем. Значит проблема в драйверах. У кого-то еще такое было ? На старой(я бы даже сказал древней) карточке от АТИ все было хорошо, а с новой што-то я не могу подружиться.

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
найкращий вихід, написати їм в багрепорт.
/dev/null > /dev/snd

Offline SambaV

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Тобто в АТІ ? Мабуть таки спробую. Покищо я робив нормальний вигляд завдяки Компіз. усе працює добре але відео дивитися так неможливо. То я зробив дещо інше ) встановив тривимірний робочий стіл, відкрив відео на весь екран, а потім відкрив тривимірний десктоп, в результаті чого дивлюся відео на весь екран і не лагає, але це не зручно.

Offline yurchor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Karma: 6
Це відома проблема драйверів fglrx з виводом у xv. Спробуйте перемкнути вивід у програвачі на opengl. Потреби у сповіщенні ATi немає (вони і без того це знають).

Offline SambaV

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Такий спосіб дійсно працює, але тільки якщо використовувати Metacity, хоча при цьому перетягування вікон веде в невеликому дублюванню окна, не знаю як правильно це пояснити.
Але я знайшов інший спосіб:

1) встановити компіз(та поставити його до автозагрузки для зручності)
2) встановити екстра пакети для компіз, нам один знадобиться
3) включаємо в компіз "Motion blur" та виставляємо там найменьше можливо значення, щось таке "00001" не пам\ятаю скільки нулів.
4) у програвачі виставити обробку відео через X11, через ОпенГЛ підторможує.

Тепер ніщо не рветься, а ні вікна, а ні відео.