Автор Тема: Проблема з Wine  (Прочитано 5403 раз)

Offline Fivra

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Проблема з Wine
« : 2010-03-05, 07:50:24 »
Доброго дня!
В мене Ubuntu 9.10. На цю операційну систему я перейшов недавно. Мені потрібно було переконвертувати відео в 3gp і для цього я зробив наступне...
Через Wine я "проінсталив" Xilisoft video converter (я в ньому обробляв відео коли користувався Віндовсом). Переконвертувати нічого не вдалося... та суть не в цьому! Я видалив Wine в надії що відразу знесеться і Xilisoft. з того всього тепер в списку програм торчить пункт Wine з якого нічого не можна запустити :(((. Допоможіть його звідти видалити, будь-ласка.
Наперед дякую!

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: Проблема з Wine
« Reply #1 : 2010-03-05, 11:21:42 »
Правий клік мишкою на слово програми. Там буде пункт "Правка меню". Запуститься alacarte. Там уже сам розберешся.
А для того, щоб конвертувати відео, зовсім немає потреби користуватись віндовими програмами. Варто навчитись користуватись пошуковими серверами.

Offline Fivra

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Re: Проблема з Wine
« Reply #2 : 2010-03-05, 12:04:15 »
Правий клік мишкою на слово програми. Там буде пункт "Правка меню". Запуститься alacarte. Там уже сам розберешся.
А для того, щоб конвертувати відео, зовсім немає потреби користуватись віндовими програмами. Варто навчитись користуватись пошуковими серверами.

Спасибі за допомогу! =)
А прогу я вже знайшов... "Mobale media converter" називається...

AZCat

  • Гість
Re: Проблема з Wine
« Reply #3 : 2010-03-05, 12:42:30 »
ffmpeg