Автор Тема: Інструкція: Встановлення Canon LBP-1120 на Ubuntu 8.10  (Прочитано 7633 раз)

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Якщо комусь потрібно - описано встановлення та налаштування принтера LBP-1120 в Ubuntu 8.10.

Крім того - розшарення принтера для друку на нього з мережі та особливості налаштування Windows XP для такого друку.

http://yura.stryi.com/blog/144-canon-lbp-1120-ubuntu-8-10

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
для всіх тих хто ще не придбав принтер раджу не купляти Кенон - ХП має кращі драйвери і в більшості випадків встановлюється без проблем :)

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Це точно...

Offline Шукач

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
для всіх тих хто ще не придбав принтер раджу не купляти Кенон - ХП має кращі драйвери і в більшості випадків встановлюється без проблем :)
Можу додати, що Epson також краще не обирати - мороки забагато, та й не вартий тих грошей.

Offline maeandrew

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Цитувати
Можу додати, що Epson також краще не обирати - мороки забагато, та й не вартий тих грошей.
Я не згоден. Epson r270/r290/r295 рулять відразу ж після підключення. Драйвери втановлюються автоматично.

Offline maeandrew

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Кому вдалося встановити Canon LBP-2900/3000 на Ubuntu 8.04/8.10. Допоможіть!!!
-----
В Гугл не посилати, віртуальних машин не пропонувати. :)

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Кому вдалося встановити Canon LBP-2900/3000 на Ubuntu 8.04/8.10. Допоможіть!!!

В Гугл не посилати

Ну тоді ти не залишаєш вибору, куди послати...

Цитувати
На щастя Canon має драйвери і для Linux, проте принтер треба додати в систему "правильно".

Я використовував статтю з Community documentation for Ubuntu про встановлення Canon LBP-2900.