Автор Тема: Linux Mint  (Прочитано 9467 раз)

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
Linux Mint
« : 2008-01-29, 18:29:46 »
Хто користується, як враження і в чому відмінності від Убунти?javascript:void(0);

Offline MuxaCC

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
  • mU][ это полосатый пчел
Re: Linux Mint
« Reply #1 : 2008-02-06, 08:08:28 »
Якщо в тебе вдома немає інтернету, а ті бажаєш слухати МП3 чи дивитися Відео без проблем то тобі потрібен Лінукс Мінт, адже кодеки (якщо так їх можна назвати ) йдуть у коробці. Дотогож приємний інтерфейс.Щодо конкретної версії то:

Linux Mint 4.0
* Добавлена технология One-Click Install (как в suse и fedora)
* Кодеки из коробки (видео, DVD, mp3)
* Добавлен по умолчанию новый конфигуратор компиза
* Закачка файлов на FTP прямо из меню наутилуса
* Собственная система обновления, в которой будут хорошо помечены обновления, которые могут что-то нарушить
* Конфигратор рабочего стола (какие значки показывать, какой поиск использовать)
* Конфигуратор Windows-сетей
* Дополнительное ПО (Google Earth, Picasa, Skype и т.д.)
Кроме того, исправлено большое количество досадных ошибок убунту 7.10, которые требуют ручных изменений.
Не нужно тратить полчаса на настройку сплешиков, gdm, звуков и прочих прелестей африканской убунту.

Offline MuxaCC

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
  • mU][ это полосатый пчел
Re: Linux Mint
« Reply #2 : 2008-02-06, 08:17:35 »
А взагалі, Мінт- один з небагатьох дістрибутивів, який можна поставити і забути. Але після деякого часу я змінив Мінт на Рунту, це така російська "обробка" Убунти.Дістр займає 2 Гб, але на мій погляд це найкращій варіант для користувачів колишнього СНД. www.runtu.org

Offline nickispeaki

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
Re: Linux Mint
« Reply #3 : 2008-10-28, 03:17:01 »
А взагалі, Мінт- один з небагатьох дістрибутивів, який можна поставити і забути. Але після деякого часу я змінив Мінт на Рунту, це така російська "обробка" Убунти.Дістр займає 2 Гб, але на мій погляд це найкращій варіант для користувачів колишнього СНД. www.runtu.org

так, хіба що таке - (на моєму ноуті асер 5710zg)
рунту                   
1280 на 800 розрішення
відсутність звука
краща локалізація

мінт
тільки 1024 на 768
  є звук
локалізація гірша
кодеків і всяких примочок більше

так що пробуємо лайвСД і вирішуємо!

ДЛя прикладу - чистий убунту в мене НЕ йде, зате практично той же бубунту -  ківі, парсікс (ну парсікс таки доточений іранцями ;-) ) та ще кілька, включно із польським йдуть добре!



Offline mik_09

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
Re: Linux Mint
« Reply #4 : 2009-02-03, 17:55:30 »
Я обрав Убунту за можливість згортання в іsо-образ, бо дома не маю нету.
Тобто поставив на роботі Убунту і всякі кодеки-шмодеки, софт та ігри, а тоді через Remastersys згорнув в образ і поставив вдома ;)
Рунту теж непогано... , але ж Рунту це та сама Убунту згортнута в іsо-образ із кодеками та ін. правда через Reconstructor (здається пишеться так) 8)