Автор Тема: Ubuntu Tweak  (Прочитано 6113 раз)

Offline gentleman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Karma: 0
Ubuntu Tweak
« : 2013-03-22, 22:48:32 »
Перестала запускатися ця дуже корисна штучка. Ні з меню, ані з терміналу, ніяк. Може хтось щось порадить

Offline gentleman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #1 : 2013-06-08, 12:30:30 »
Нова версія знову запрацювала

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #2 : 2013-06-08, 17:57:02 »
Не користуюсь цією програмою з тих пір, як перестали відображатися на панелі кнопки перемикання різних функцій. Здається ще до "Панголіна". І як не встановлював, на інших версіях те ж саме.

Offline gentleman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #3 : 2013-06-14, 13:20:39 »
Спробуйте нову версію - може запрацює.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #4 : 2013-06-15, 11:54:13 »
Дякую. Та я зараз на Дебіані.

Offline gentleman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #5 : 2013-06-26, 06:18:14 »
Можна питаннячко не зовсім по темі? Дідусь Debian легше ніж його онучка Ubuntu? Чи вони однакові? Просто мій ноутбук не новішає, а нові дистрибутиви вже не враховують проблеми старого заліза :(

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #6 : 2013-06-28, 20:34:17 »
Та я б не сказав, що легше, бо в ньому використовується Гном 3. Звісно, що при встановлюванні можна вибрати інші оболонки: KDE, XFCE, LXDE. Останні дві добре підходять до слабеньких комп'ютерів і дуже швидко працюють. Також можна спробувати Сrunchbang (http://crunchbang.org/); це дистрибутив на базі Дебіан але з стільницею "Опенбокс". Ну й, звісно, можна спробувати xubuntu або lubuntu. (Власне мені до вподоби Хubuntu, або Ubuntu базова).

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #7 : 2013-06-29, 05:50:19 »
Не користуюсь цією програмою з тих пір, як перестали відображатися на панелі кнопки перемикання різних функцій.

Питаннячко, а який в тебе монітор ?Справа у тому що в мене теж було щось подібне, вже точно не пам’ятаю, що саме але теж не показувалися певні пункти меню, спочатку я думав що то глюк, але виявилося, що з певної версії програми вікно просто потрібно розтягнути по горизонталі, тобто воно просто не втискалося у мій старий монітор, зараз коли купив нового широкого монітора, то вікно Ubuntu Tweak розгорнуто повністю й усі пункти меню видно

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Ubuntu Tweak
« Reply #8 : 2013-06-29, 17:48:46 »
 ;D Оце так! Майже три роки відмовляв собі у користуванні цією програмою, а проблема вирішується так елементарно. Дякую.