Автор Тема: Неможливо встановлюти нові програми  (Прочитано 10227 раз)

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
коли намагаєшся щось встановити видає таке (інет працює нормально при цьому)
Код: [Select]
0% [Connecting to ua.archive.ubuntu.com (91.189.88.31)]і не смикається - можливо це пов'язано з виходом нової версії?

AZCat

  • Гість
ні.. просто вийшла нова версія - всі ломанулись оновлюватись, archive.ubuntu.com висить :) ... я з яндекса тягнув )))
кажуть ще з 6.10 таке відбувається)))

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
ні.. просто вийшла нова версія - всі ломанулись оновлюватись, archive.ubuntu.com висить :) ... я з яндекса тягнув )))
кажуть ще з 6.10 таке відбувається)))
ясн :)

Offline Taras Sh.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Karma: 0
Вчора коли ставив кодеки, така ж сама ситуація була) просто треба ставити на установку і йти гуляти/спати/пити пиво, воно законектиться згодом. Найдовше мені потрібно було чекати десь 7хвилин.

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Вчора коли ставив кодеки, така ж сама ситуація була) просто треба ставити на установку і йти гуляти/спати/пити пиво, воно законектиться згодом. Найдовше мені потрібно було чекати десь 7хвилин.
Треба змінити адресу сервера для завантажень. Не витримують, певне.

Offline predok

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Насчет перегрузки репозитариев такое существует и остается по сей день. Вчера поставил новую версию все супер работает намного лучше вернее стабильно но тянуть пришлось все со штатов это была 5 попытка переключения репозита и единственная удачная)))

Offline krishna

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
генеральный вопрос
« Reply #6 : 2008-05-23, 05:35:29 »

Посоветуйте, пож., как поставить Linux на ноут, если нет загрузочного диска и есть одна проблема:

собираясь сделать то, о чем говорю, я применил Partition Magic и разбил ноут на партиции /при работавшей винде/, а оно теперь говорит: Error loading operation system.

??

AZCat

  • Гість

Посоветуйте, пож., как поставить Linux на ноут, если нет загрузочного диска и есть одна проблема:

собираясь сделать то, о чем говорю, я применил Partition Magic и разбил ноут на партиции /при работавшей винде/, а оно теперь говорит: Error loading operation system.

??


що значить "нет загрузочного диска"? це ти в смислі -- немає взагалі диску з лінуксом? оО... чи якого немає?
взагалі-то, наскільки мені пам'ятається -- є така штука -- http://wubi-installer.org/ -- можеш поставити убунту в середині віндовз...
на рахунок Партішна -- швидше всього десь не той розділ затер... тут вже вибачте, нічим допомогти не можемо...

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Як запускати інсталятори типу RUN?

Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
Код: [Select]
sudo sh *.run

AZCat

  • Гість
Як запускати інсталятори типу RUN?

як варіант:
chmod 777 *.run
./*.run

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Код: [Select]
sudo sh *.run
Так і зробив. Все OK!  :)