Автор Тема: Проблема при встановленні ubuntu 7.10 і використанні live-cd.  (Прочитано 5900 раз)

RockFan

  • Гість
Вирішив встановити останній убунту, але виник ряд проблем. Спочатку хотів скористатися live-cd, але при запуску через деякий час з'явився напис англійською мовою, що мій монітор вимикався близько 6 разів протягом 90 с. І це демонструє щось погане.Такий, приблизно, зміст. Прошу допомогти мені, бо більш ніде в і-неті не знайшов корисної інформації на цю тему. В Лінуксі я роблю перші кроки, тому мало шарю що-куди, але хотілося б уже почати використовувати убунту. Заздалегіть дякую :)

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Заздалегіть дякую :)
В мене взагалі з LiveCD не ставилось (зависало), хіба з Alternative CD поставилось.

Offline andriy

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Karma: 0
    • мій блог
Від себе хіба теж пораджу використовувати для встановлення Alternate CD/DVD (це та ж система, тільки з текстовим інсталятором, а не графічним).

RockFan

  • Гість
alternate cd треба зразу ставити на жорсткий диск? І чи нема інших способів (десь чув, що можна змінити файл з драйвером аті на драйвер веса)?

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
alternate cd треба зразу ставити на жорсткий диск? І чи нема інших способів (десь чув, що можна змінити файл з драйвером аті на драйвер веса)?
Ні, не треба. Але тоді не треба його використовувати. :)

Якщо хочеш подивитись - бався з Live CD. А якщо хочеш поставити, але є проблеми - став з Alternate.