Автор Тема: Божевільна миша  (Прочитано 5866 раз)

Offline Гнат

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Karma: 0
Божевільна миша
« : 2011-05-20, 19:25:28 »
Вже щонайменше як півроку відбуваються дивні речі: курсор миші роптово починає бігати по екрану і натискати все підряд  ??? Буває, як позакриває щось... чи повідкриває...
Чи не має хто з убунтоводів аналогічних проблем? Бо я не можу зрозуміти, чи то апаратна проблема, чи програмна.

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
Re: Божевільна миша
« Reply #1 : 2011-05-24, 19:53:38 »
в мне таке бувало але в основному в деяких програмах, наприклад в іграх все нормально працює
/dev/null > /dev/snd

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Re: Божевільна миша
« Reply #2 : 2011-06-12, 17:17:26 »
Ще таке буває, коли пора чистити мишу (1), або змінити поверхню, по якій "їздить" миша(2).
Або шнур ламається(3). Не хвастає мощі процесора(4) (це виглядає як вказано вище).
Ще, теоретично, можуть бути проблеми з портом(5) або мікросхемою миші(6), але... в мене стільки було різних комп'ютерів... , але останній випадок остався тільки теоретичним! Тому дивіться перших чотири.
« Останнє редагування: 2011-06-12, 17:20:16 від Max UA »

Offline Гнат

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Karma: 0
Re: Божевільна миша
« Reply #3 : 2011-06-14, 12:30:05 »
Перше відпадає (хіба головну оптичну вісь протерти), друге теж не варіант (на різних поверхнях одне й те ж), третє можливо - треба перевірити, а от четверте на двоядерному двогігагерцовому АМД може бути лише за рахунок багу в дровах, тож має бути в когось ще...