Автор Тема: Операційна система з повним завантаженням в оперативну пам’ять  (Прочитано 7187 раз)

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
Хто порадить операційну систему з повним завантаженням в оперативну пам’ять?
З нашою локалізацією.
Зі збереженням налаштувань після завершення роботи?

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0

Offline denkin

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Karma: 1
Пакет локалізації - це справа технічна, але схоже нікого особливо не цікавить ця проблема. Взагалі то ніхто не заважає взяти локалі з будь якого іншого дистрибутива та й "встромити" їх у потрібний вам.

Я точно не впевнений, але здається хтось на тому форумі forum.puppyrus.org займався мовними пакетами українською. Також є версії Puppy Linux сумісні з репозиторіями Ubuntu: lucid, presize, trusty.

Крім Puppy Linux є ще Slax Linux, здається там має бути українська версія. Проте потрібно мати на увазі - локалізація буде саме на такому рівні, на якому ії забезпечили українці :)

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою. А як Слакс поставити на флешку?

Пакет локалізації - це справа технічна, але схоже нікого особливо не цікавить ця проблема. Взагалі то ніхто не заважає взяти локалі з будь якого іншого дистрибутива та й "встромити" їх у потрібний вам.

Я точно не впевнений, але здається хтось на тому форумі forum.puppyrus.org займався мовними пакетами українською. Також є версії Puppy Linux сумісні з репозиторіями Ubuntu: lucid, presize, trusty.

Крім Puppy Linux є ще Slax Linux, здається там має бути українська версія. Проте потрібно мати на увазі - локалізація буде саме на такому рівні, на якому ії забезпечили українці :)

Offline denkin

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Karma: 1
... А як Слакс поставити на флешку?
Взагалі то - елементарно:
Завантажити версію ZIP з українською мовою, розпакувати до флешки, перейти у терміналі до каталогу boot, запустити файл bootinst.sh, можливо потрібні будуть права root (sudo)

puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою...
Або я тебе, або ти мене не зовсім зрозумів :D. Особисто я мав на увазі що хтось із розробників Puppyrus робив пакети для української локалі.

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
А хтось пробував? У мене не виходить

Якби було в паппі то я б користувався.



quote author=denkin link=topic=960.msg5405#msg5405 date=1409603841]
... А як Слакс поставити на флешку?
Взагалі то - елементарно:
Завантажити версію ZIP з українською мовою, розпакувати до флешки, перейти у терміналі до каталогу boot, запустити файл bootinst.sh, можливо потрібні будуть права root (sudo)

puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою...
Або я тебе, або ти мене не зовсім зрозумів :D. Особисто я мав на увазі що хтось із розробників Puppyrus робив пакети для української локалі.
[/quote]

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Здається, я ставив за допомогою UNetbootin.

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
Я теж пробував. Не вдалося. Які налаштування?

Здається, я ставив за допомогою UNetbootin.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Вибачаюсь, Слакс я ставив так, як порадив denkin, тільки запускав не bootinst.sh, а bootinst.bat. Через UNetbootin я ставив puppyrus.

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
А можна по кроках? Як перейти у терміналі до каталога boot?

... А як Слакс поставити на флешку?
Взагалі то - елементарно:
Завантажити версію ZIP з українською мовою, розпакувати до флешки, перейти у терміналі до каталогу boot, запустити файл bootinst.sh, можливо потрібні будуть права root (sudo)

puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою...
Або я тебе, або ти мене не зовсім зрозумів :D. Особисто я мав на увазі що хтось із розробників Puppyrus робив пакети для української локалі.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Я без термінала. Просто подвійне клацання; запит на виконання; підтвердження; відкривається вікно - рази три натиснув ентер по запиту і все.
« Останнє редагування: 2014-09-04, 17:00:16 від Гусак Ігор »

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
У мене не вдається. Ніби все гаразд, а не стартує.

Я без термінала. Просто подвійне клацання; запит на виконання; підтвердження; відкривається вікно - рази три натиснув ентер по запиту і все.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Для чистоти експерименту я відформатував флешку, завантажив українську Slax, зробив все, як написано і все гаразд. А Ви все це робили з правами root? Інакше не вийде. Я, на жаль не дуже тямлю в командах терміналу, тому просто відкриваю файловий менеджер з правами суперкористувача і там запускаю програму, наприклад, sudo nautilus, або sudo thunar, чи інше.
« Останнє редагування: 2014-09-06, 07:03:38 від Гусак Ігор »

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
СПРОБУЮ

Для чистоти експерименту я відформатував флешку, завантажив українську Slax, зробив все, як написано і все гаразд. А Ви все це робили з правами root? Інакше не вийде. Я, на жаль не дуже тямлю в командах терміналу, тому просто відкриваю файловий менеджер з правами суперкористувача і там запускаю програму, наприклад, sudo nautilus, або sudo thunar, чи інше.