Автор Тема: Скоро выйдет финальная Ubuntu 12.04 LTS...  (Прочитано 8632 раз)

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
У меня созрели воросы...
Последняя версия убунту, которую я юзал - это 11.04...
Там было немало глюков и ошибок, с которыми я столкнулся...
В убунту ONE так и не смог зарегистрироваться и пользоваться хранилищем...
Как ситуация теперь ?
Юнити отточили или нет ?
Как стабильность и ошибки ?
Надеюсь, что...всё будет как надо работать...всё-таки LTS да и один год прошёл...
Надеюсь, что допилили...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
   В принципе, много чего допилили ещё в 11.10. Я уже пользуюсь версией 12.04, но делать выводы ещё рано, финальный реализ ещё не вышел. Что касается Юнити, то я в последнее время больше пользуюсь Гномом: работает, кажется быстрее; красивее и стал довольно удобен.
    А как Опен Сус? Не понравился?

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Скажу, как есть...
8 марта купил новый ноутбук - HP 630 - с 4 гигами памяти ( оперативной )...
Там стояла СУСЕ 11...
За 3 дня, так и не смог настроить интернет...даже провайдера долбал...никто не смог помочь...
Провайдер сказал, что это мои проблемы...
Убил СУСЕ 11...поставил Вин ХР...пользуюсь и по сей день ХР...от www.zverdvd.org...сборкой Зверя...
Винда нашла 3 Гб ОЗУ...ведь она 32-битная...зато не одного синего экрана не было...Очень Рад...
Только пользуясь нынешним ( новым ) компьютером понял, какой медленный был старый...
Выйдет убунту 12.04 - прожгу болванку про запас...пока ставить не буду...
В общем...жду Вин 8...да и игры, в которые я не мог поиграть на старом компе, без проблем идут на новом...
Естественно...буду качать 64-битную убунту...64-битную Вин 8, когда выйдет...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Ubuntu можно поставить прямо из Windows, смонтировав образ в виртуальный привод и, таким образом, попробовать не прожигая болванки. Я установил "Зверя", но исключительно для дочки. Сам предпочитаю Ubuntu и другим советую. Хотя, это дело вкуса.

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Я это всё понимаю...
Греет...что я хоть несколько долларов из стоимости компа потратил на линукс от Novell...
Пускай это будет...моим маленьким вкладом в развитие линукса...
А винда...пойдёт и пиратская...пока есть в Сети...миллионы будут качать и ставить...на шару...
К линуксу у меня самые светлые чувства...но пока буду сидеть на Вин ХР...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Там стояла СУСЕ 11...
За 3 дня, так и не смог настроить интернет...даже провайдера долбал...никто не смог помочь...
Провайдер сказал, что это мои проблемы...

Це щось цікаве, залежить правда від провайдера але зараз такий інет, що у більшості випадків ніяких проблем немає, інет сам підхоплюється за винятком випадків коли треба прописувати якісь додаткові параметри, коли я був на ОГО так пароль логін, то все налаштовано було у модемі й проблем ніяких у дочки у Кривому Розі провайдер Рікона теж ніяких проблем, інет підхоплюється автоматом навіть при завантаженні з лайв КД, зараз в мене провайдер, що треба прописувати логін та пароль у самій системі але налаштувати VPN теж ніяких проблем, простіше ніж у Windows, єдине у Network Manager є невиправлений баг й VPN автоматом не підключається, треба щоразу тицяти мишкою вручну але то є єдина проблема, налаштувати сітку між компами теж ніяких проблем, vovauser я ще якось розумію тебе як звичайну домогосподарку за яку треба все зробити але питання виникає, що за тупі хлопці в вас сидять на роботі у провайдера ?Open SUSE дуже хороший дистрибутив, дуже добре допиляний, це не є той Лінукс де все треба самому пиляти, коли я ставив собі так відразу після установки було знайдено все моє обладнання на компі, де ти таке у ліцензійній Вінді бачив ?Зараз в мене стоїть Лінукс Мінт 13, це версія з довготривалою підтримкою, після встановлення допилював лише дрібнички пов’язані з переходом на форк Гном 2 МАТЕ, якщо точніше то різні свистілки-перділки для краси типу куба робочого столу та ефектів compiz, на диску у 1000 Гб стоїть ще й Windows 7 на яку, я виділив 80 Гб але стоїть на всяк випадок бо Віндою, я практично не користуюсь, поставив для ігор але в ігри я не граюсь, тому на всяк випадок але з Віндою в мене було більше проблем ніж з Лінукс Мінт, бо з компом не було дисків з дровами й після встановлення треба було то добро шукати в інеті, а Лінукс відразу підхопив все обладнання !!!

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Ubuntu можно поставить прямо из Windows, смонтировав образ в виртуальный привод и, таким образом, попробовать не прожигая болванки. Я установил "Зверя", но исключительно для дочки. Сам предпочитаю Ubuntu и другим советую. Хотя, это дело вкуса.

Ставити з Віндовс взагалі то не рекомендується хоч і можна, wubi зло

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Я это всё понимаю...
Греет...что я хоть несколько долларов из стоимости компа потратил на линукс от Novell...

Лінукс розповсюджується безкоштовно вважай ти не на Лінукс потратив декілька доларів, а зекономив суттєву суму бо купив комп без Вінди

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Ты не прав !
Как раз SUSE - платный линукс !
Это openSUSE бесплатный...
Да и ещё есть другие платные...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Ты не прав !
Как раз SUSE - платный линукс !
Это openSUSE бесплатный...
Да и ещё есть другие платные...

Хто заважає поставити Open Suse ?Я ще раз кажу це дуже хороший дистрибутив, а взагалі я всім раджу ставити Лінукс Мінт, це та ж Убунту але краще, остання версія 13 має п’ятирічну підтримку, зараз є також версія заснована не на Убунту, а на Дебіані, спробуй якщо справді хочеш Лінуксом користуватись, з інетом проблем не буде, якщо лякає зовнішній вигляд з коробки так то все налаштовується

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0

Ставити з Віндовс взагалі то не рекомендується хоч і можна, wubi зло

Та, я теж так не користуюсь. Але подібне встановлення надає змогу ознайомитися з системою краще, ніж у віртуальній машині.
« Останнє редагування: 2012-08-19, 11:19:09 від Гусак Ігор »

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
У меня созрели воросы...
Последняя версия убунту, которую я юзал - это 11.04...
Там было немало глюков и ошибок, с которыми я столкнулся...

Були в Юніті але перемкнувшись на класичний Гном 2 там було все в порядку

В убунту ONE так и не смог зарегистрироваться и пользоваться хранилищем...

Нічого складного там у реєстрації нема, зараз ще й додали можливість синхронізації практично з будь-якою текою, в мене ввімкнуто синхронізацію з текою Ubuntu One та Музика, хоч розумію що на справді таких файлів які дійсно потребують синхронізації бо є досить важливими й не займають багато місця в мене не так багато але все-одно прикольна штука, перевстановив повністю систему з повним форматуванням домашньої теки підключив до Ubuntu One й воно автоматом закачало все те з чим була синхронізація, це не погано на випадок якщо скажімо жорсткому диску хана станеться
« Останнє редагування: 2012-08-19, 15:35:24 від Koljan »