Автор Тема: після оновлення Убунту злетіло з"єднання Wi-Fi  (Прочитано 6095 раз)

Offline trolik

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Ubuntu 8.10 бета + Atheros AR5007EG + madwifi (якщо не помиляюсь, то 9-й ставив... але вже пробував різні варіанти цих драйверів) працювали нормально (як і на попередній версії Убунту 8.04).
Але після оновлення (такий самий симптом і в самому релізі вже прямо з коробки, без оновлення) з"єднання є, мережеву карту бачить (iwconfig), мережа налаштована руками, а конектитись не хоче! танці з бубном+пошук нічого не дали. Тай особливо не маю можливості по тирнету лазити (інтирнет - через той самий WI-FI, тобто мені треба весь час перевантажуватись у Вінду для того, щоб спробувати черговий варіант вирішення проблеми.)
Якщо хтось вирішив таку проблему - підсобіть. Намагаюсь Віндовз покинути, але поки тільки одні гулі набиваю. Дякую.

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
Поставте систему з нуля і все буде добре...

Offline trolik

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Поставте систему з нуля і все буде добре...
я ж так і зробив: перший раз злетіло коли обновлював бету 8.10... довго бавився, надоїло - завантажив образ і поставив офіційну 8.10 (саме вийшов реліз) - взагалі не працює з будь-якою версіює madwifi, прямо з коробки.
В мене просто слів нема!  ???

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
Наскільки я памятаю, у релізі 8.10 драйвер Атерос знаходиться на диску з Убунтою, і по замовчуванню не ставиться, то ж попробуйте оновитися з СД, ось виклад з особливостей релізу і відомі проблеми -

Atheros ath5k wireless driver not enabled by default

The version of the ath5k driver for Atheros wireless devices included in Linux 2.6.27 interferes with the use of the madwifi driver for some wireless devices and as a result has been disabled by default. Many Atheros chipsets will work correctly with the madwifi driver, but some newer chipsets may not, and the madwifi driver may not work with WPA authentication. If you have an Atheros device that does not work with madwifi, you will want to install the linux-backports-modules-intrepid-generic package, which includes an updated version of the ath5k driver. While not installed by default, this linux-backports-modules-intrepid-generic package is included on the Ubuntu 8.10 CD and DVD images for ease of installation. 

Треба встановити linux-backports-modules-intrepid-generic package який і знаходиться на СД з Убунтою, і тоді все повинно запрацювати як належить...

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
А мені, в цьому питанні, ця версія більше сподобалася.
Бо нарешті, на моєму комп'ютері, Wi-Fi запрацював не тільки в Ubuntu, але й в KDE Kubuntu!
Тому, сьогодні, я встановив Kubuntu.

Offline trolik

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Треба встановити linux-backports-modules-intrepid-generic package який і знаходиться на СД з Убунтою, і тоді все повинно запрацювати як належить...
поставив пакет через синоптик з диску.. не працює.. вантажу Кубунту ще, може в ній буде фунциклювати?