Автор Тема: Печать Принтер HP 1000 Ubunta 10.04 и клиенты Windows  (Прочитано 8865 раз)

Offline d_yar

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Добрый день! Нужна помощь. Есть компьютер к нему подключен принтер НР 1000 по USB, стоит Ubuntu 10.04, HPLIP driver. Принтер печатает из Убунты без проблем. По сети при печати в задачах принтера появляется задание, типа печатается, но принтер даже не шевелится. С сети из другой Unix машины печатает нормально. Как побороть совместимость драйверов???

Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
Для печати с виндовых машин принтер надо расшарить через Samba.

Offline d_yar

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Проблема решена. На Убунте в cups разрешением печати из интернета, а на windows машине указанием прямого пути к принтеру (http://192.x.x.x:631\имя принтера в Убунту) и установкой драйвера принтера HP LaserJet 4V/4MV PostScript с поддержкой постскрипт.
Тему можно закрыть.

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
А в мене виникла проблема:

Потрібно друкувати на плівці етикетки. Принтер HP 1020 встановлений на Windows машині.
Роблю набір таблиць на Ubuntu машині в Open Office. Все друкує без проблем.

Проблема в тому, що мені потрібно зробити на плівці дзеркальне негативне відображення!
Може є якісь рекомендації?

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Поки що я знайшов тільки такий метод як обійти проблему:

1. Зберігаю документ в форматі PDF.
2. Відкриваю файл програмою GIMP, та даю команду "Зображення->Віддзеркалення в горизонталі".
Після цього можна друкувати! Але тільки шрифт виходить тоді нечіткий...  :( GIMP "розмиває" шрифт.
« Останнє редагування: 2010-07-04, 07:28:02 від Max UA »

Offline MFX

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Karma: 4
Упевнений, що має бути й нормальне віддзеркалення(певні налаштування) в гімпові, це ж не наскільки складна операція.

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Упевнений, що має бути й нормальне віддзеркалення(певні налаштування) в гімпові, це ж не наскільки складна операція.
Див вище!
Працює не правильно. Як растрове зображення. А тексти це векторне зображення.

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Зробив так:

Розробив на Linux машині в Open Office Calc потрібні стрінки. Потім зберіг в форматі PDF.
На Windows комп'ютері опрацював потрібне зображення (просто зробив віддзеркалення) в програмі Corel Draw, та вивів зображення на прозору плівку. Потім порізав на етикетки, на які доклеїв непрозорий скотч. Вийшло дуже надійно і непагано!
Тепер сміливо можу чіпляти ці етикетки на дерева, кущі та виноград! А то в мене їх стільки сортів, що можливо заплутатись... Одного винограду більше 30 сортів!

P.S.: Може хтось колись додасть аналогічну функцію з Corel Draw в Open Office Draw, або в Xara Xtreme...Дивно, що її досі не має.  :o

Offline yurchor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Karma: 6
P.S.: Може хтось колись додасть аналогічну функцію з Corel Draw в Open Office Draw, або в Xara Xtreme...Дивно, що її досі не має.  :o
Все це (імпортування PDF, віддзеркалення і профільний друк) є у основному редакторі векторної графіки у Linux — Inkscape.

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
Все це (імпортування PDF, віддзеркалення і профільний друк) є у основному редакторі векторної графіки у Linux — Inkscape.
Вийшло дуже навіть непогано! Дякую.

От якби ще не потрібно було зовсім використовувати PDF  ;) ,  а можливо було друкувати "в дзеркалі" з OpenOffice...