Автор Тема: Вчера поставил убунту 11.04 на весь жёсткий диск...  (Прочитано 5380 раз)

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Виндовс 7 полетел вчера и я поставил убунту 11.04 !
Скачал все обновления и настроил под себя...
Юнити мне очень понравился, хорошая рабочая среда...
Вообщем, я ДОВОЛЕН !  :)
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Вообщем, не хочу никого растраивать, удалил убунту и поставил пиратку Windows 7 русскую...
Убунту меня достала окончательно своими глюками !  :(
При установке был глюк, но я всё равно поставил с 3-й попытки...
Бразеро и стандарное средство записи ДВД и СД портило болванки - поставил Nero Linux 4 - писалось нормально...
ФаерФокс - убогое создание, глючное, страницы через раз грузило и отображало нормально, плюс плагин Флеша Адобе очень притормаживал...
Не всегда переключало с первого раза язык...
Иногда нажимал на иконку и ничего не грузило...
Вообщем - Убунту - недоделанный и сырой продукт...
Работы над глюками и багами ещё очень много, а пока буду сидеть на семёрке...
Ну и не забывать Вас, Дорогие Мои Украинцы-убунтоводы !  ;)
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Вообщем, не хочу никого растраивать, удалил убунту и поставил пиратку Windows 7 русскую...
Убунту меня достала окончательно своими глюками !  :(
При установке был глюк, но я всё равно поставил с 3-й попытки...
Бразеро и стандарное средство записи ДВД и СД портило болванки - поставил Nero Linux 4 - писалось нормально...
ФаерФокс - убогое создание, глючное, страницы через раз грузило и отображало нормально, плюс плагин Флеша Адобе очень притормаживал...
Не всегда переключало с первого раза язык...
Иногда нажимал на иконку и ничего не грузило...
Вообщем - Убунту - недоделанный и сырой продукт...
Работы над глюками и багами ещё очень много, а пока буду сидеть на семёрке...
Ну и не забывать Вас, Дорогие Мои Украинцы-убунтоводы !  ;)

Перша спроба виявилася комом, не ображайся - підхід типового віндузятника, знайшов, що ставити тре було LTS версію ставити або поцікавитися у людей, що краще ставити після того як ще вчора сидів на Вінді, бо Canonical зараз пиляє нову графічну оболонку яка дійсно ще не стабільна, я сам з цієї причини встановив Мінт, бо немає достатніх знаннь самому пиляти. Як хочеш стабільності й роботу без глюків то взагалі краще Дебіан гілку stable, бо там є три гілки але стабільна гілка то ПО вже більш застаріле але випробуване й без глюків, вільне ПО в тому числі й Убунту створюється при активній участі співтовариства, отже встановлюючи нестабільну тестовану версію ти й сам можеш творити стабільний реліз як є кеба, зрозуміло що більшості то не треба але більшість навіть користувачів Вінди плодами того користується, бо завдяки тому Майкрософт трохи прижимає свого хвоста. Втім у будь-якому випадку щоб зрозуміти переваги Лінукс тре трохи побути впертим, бо Лінукс то вільне програмне забезпечення, альтернатива платному ПО. Я наприклад коли встановив Убунту місяці два вперто довбав систему вимагаючи від неї мого ідеалу як за функціональністю так і за зовнішнім виглядом, тепер насолоджуюсь, єдине то ігри яких під Лінукс ще не так багато, а розрекламована wine чи VirtualBox  то не те й навряд буде те. Щодо Brasero то дійсно є проблема так само як і в K3b але маю велику підозру, що ти копіював диски з пошкодженнями, справа у тому, що і Brasero і K3b цілком пристойно пишуть образи в яких нема помилок це вже мною перевірено теж не один диск зіпсував, а Nero ну так коли є помилка то він просто не пише, втім я просто принципово Nero на Лінукс не встановлюю, раз було встановив, згоден поки його більше доведено до кінця але вже цілком перейнявся вільним ПО, не хочу красти
« Останнє редагування: 2011-08-23, 13:04:55 від Koljan »