Автор Тема: Яке має бути залізо для того, щоб ubuntu не глючив?  (Прочитано 13956 раз)

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
В мене реально дуже сильно глючить.
Прокрутка в firefox з ривками прокручується. а блокнот відкривався з хвилину десь.
Реально глючить...
Мій комп у мене в підписі.

Адже я встановив Лінкус саме із-за того, що казали, ніби він менше глючить і хаває ресурсів.
Хоч і відключив я будь-які ефекти графічні, воно всеодно ковбасить )
« Останнє редагування: 2007-12-23, 19:37:44 від Artemius »
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Яке має бути? Ну от у мене комп ще з часів мого студенства: Cel-1.2GHz, Asus TUSL-2C motherboard, 512Mb RAM, 2x80Gb HDD, nVidia FX5200. Нічого не глючить, працює ідеально. Важко зказати чому у тебе глючить.

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
/dev/null > /dev/snd

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
Дякую, спробую встановити.
Ось я на російському форумі темку створив, виявляється не в одного мене проблеми:
Цитувати
http://forum.ubuntu.ru/index.php?topic=18053.0
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
А, ATI..............

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
А, ATI..............
Що?) З цим завжди проблема?)
Я от не витримав багів і встановив XP тимчасово, і звідси щас і пишу.
Не підскажете, який краще диск - DVD чи CD інсталяційний встановлювати?
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Угу. Якщо немає бажання влаштовувати танці з бубном, то для Linux на сьогоднішній день є єдине рішення яке працює гарантовано - nVidia. Ну на крайній випадок графіка від Intel. З ATI ж проблеми постійно, може працювати, а може і не працювати, як пощастить, тому якщо є задача встановлювати Linux їх продукцію потрібно обходити десятою дорогою. Нещодавно ходили слухи, що скоро ситуація з драйверами для ATI зміниться, але скільки ще насправді доведеться чекати сказати важко.

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Не підскажете, який краще диск - DVD чи CD інсталяційний встановлювати?
DVD думаю. Хоча всеодно на перших порах завантажувати з інтернету доведеться багато, цей етап накопичення колекції програм під нову платформу потрібно пережити.

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
В мене реально дуже сильно глючить.
Якщо ти поставив на той комп шо в тебе в підписі - то ти сильно мав потрудитись щоб в тебе система заглючила. :)

Offline RAY

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Karma: 0
Artemius
маю на роботі схожу конфігурацію з твоею, за винятком ОЗУ в мене тільки 256, усе інше однакове, зараді експеременту встановив убунту 7,10 все працюе без тормозів, compiz також, драйвера залишив ті, що поставила система


Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
Artemius
маю на роботі схожу конфігурацію з твоею, за винятком ОЗУ в мене тільки 256, усе інше однакове, зараді експеременту встановив убунту 7,10 все працюе без тормозів, compiz також, драйвера залишив ті, що поставила система

Tak, ja postaviv sobi zanovo, nache ne gluchit.
Ale todi tezh pershih 2 dni bulo normalno....
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Artemius
маю на роботі схожу конфігурацію з твоею, за винятком ОЗУ в мене тільки 256, усе інше однакове, зараді експеременту встановив убунту 7,10 все працюе без тормозів, compiz також, драйвера залишив ті, що поставила система

Tak, ja postaviv sobi zanovo, nache ne gluchit.
Ale todi tezh pershih 2 dni bulo normalno....
Якщо дійсно так, то запам'ятовуй, що встановлюєш, можливо це вина якогось із встановлених тобою пакетів

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
Artemius
маю на роботі схожу конфігурацію з твоею, за винятком ОЗУ в мене тільки 256, усе інше однакове, зараді експеременту встановив убунту 7,10 все працюе без тормозів, compiz також, драйвера залишив ті, що поставила система

Tak, ja postaviv sobi zanovo, nache ne gluchit.
Ale todi tezh pershih 2 dni bulo normalno....
Якщо дійсно так, то запам'ятовуй, що встановлюєш, можливо це вина якогось із встановлених тобою пакетів

Nu koli palaje sone4ko na paneli - klikaju i tam vstanovluju onovlenia vse, sho proponujut ))
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
скачав драйвер якийсь для лінкус нач... а воно пише -
Could not open the file /home/deykun/Desktop/ati…r-installer-8.28.8(2).run using the Unicode (UTF-8) character coding.

Please check that you are not trying to open a binary file.
Select a different character coding from the menu and try again.
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
скачав драйвер якийсь для лінкус нач... а воно пише -
Could not open the file /home/deykun/Desktop/ati…r-installer-8.28.8(2).run using the Unicode (UTF-8) character coding.

Please check that you are not trying to open a binary file.
Select a different character coding from the menu and try again.
Пардон, але ти чим його пробуєш відкривати, якимось текстовим редактором? Це ж бінарний файл. Дай йому права на виконання (chmod a+x ім'я файлу або постав галочку у вікні властивостей файлу - Дозволити виконання як прграми) після чого клацай вже по ньому або запускай у терміналі - ./ім'я файлу.

Тобто сенс тут такий: на відміну від Windows яка визначає програми за розширенням (exe) у Linux за це відповідає особливий атрибут eXecutable який і потрібно поставити для даного файлу.

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
1. Надав права
2. Двічі клікнув
3. Обрав пункт запуску через термінал
4 Потім відкривається віконце і пишеться
Creating directory fglrx-install
Verifying archive integrity.... All good.
Uncompressing ATI Propritary Linux Driver - 8.28.8
після чого крапочок багато і повідомлення якесь, яке не встриг прочитати і термінал зачиняється.

Зробив скрінсейв тільки з 4-ї спроби, і то не встигаю останнє що пише засвідчити) Нічо що багато раз запускав?)
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
Screen and Graphics Preferences:
В Graphics card (ATI Radeon (fglrx))
Driver: ati - ATI Mach8, Mach32, Mach32, Mach6, and Rage..
Video Memory: Automatic
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
знов почались глюки  :-\
Але я прикрив ПалаючуЛисицю і все стало на свої місця.
Глючить тоді, коли на сайті дуже багато флеш баннерів О.о
Може таке бути? І що з цим робить?
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
знов почались глюки  :-\
Але я прикрив ПалаючуЛисицю і все стало на свої місця.
Глючить тоді, коли на сайті дуже багато флеш баннерів О.о
Може таке бути? І що з цим робить?
Оперу юзати (:

Мені по роботі доводиться працювати з сайтом в якому ~1200 малюнків, так би мовити білінг, так FF відразу здихає приходиться в Опері працювати.
/dev/null > /dev/snd

Offline Artemius

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 38
  • Karma: 0
Та я вже зрозумів))) Оперу встановив на днях)) наче нічо)
P4 - 2,4 GHz, 2 Gb, Radeon 9200 128 mb

Offline FireON

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
знов почались глюки  :-\
Але я прикрив ПалаючуЛисицю і все стало на свої місця.
Глючить тоді, коли на сайті дуже багато флеш баннерів О.о
Може таке бути? І що з цим робить?

Справа в тому (можливо), що в лінуксівській Лисиці, коли ти прокручуєш сторінку, а покажчик миші знаходиться над флеш-банером, то прокрутка не відбувається (у Віндовз такого немає). Хоча, можливо, причина не тільки в цьому (в мене та сама проблема).

AZCat

  • Гість
Зробив скрінсейв тільки з 4-ї спроби, і то не встигаю останнє що пише засвідчити) Нічо що багато раз запускав?)

пардон, можливо оффтоп, але - чоловіче, це все робиться набагато легше :)... просто ввійди в термінал (alt+F2 - xterm, чи з меню) - потім ./*ім"я того, що хочеш виконати* і все з"явиться на екрані :)... або, якщо скрипт не зазначений як executable - sh *ім"я*... якщо ж все одно не встигаєш прочитати - пиши ./*name* >> 1.log
тоді все буде заноситись в файл 1.log (це є стандартне перенаправлення виводу, коли все, що виводиться, виводиться в файл, а не на екран)...
коротше - вчи матчастину :).. я б рекомендував почитати якусь книжку по ніксам (все одно баш усюди однаковий :))) та й набір стандартних утиліт також :)))...