Автор Тема: Допоможіть Firefox встановити світовий рекорд  (Прочитано 27119 раз)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Встанови Світовий Рекорд Гіннесу, насолоджуйся кращим Інтернетом.
Все, що тобі потрібно, це завантажити Firefox 3 у День Завантаження, щоб допомогти встановити рекорд.

Пдробиці: SpreadFirefox

AZCat

  • Гість
нє.. не настільки файрфокс 3 хороший і безбажний, щоб йому допомагати рекорди бити... от допишуть мідорі :)..

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
нє.. не настільки файрфокс 3 хороший і безбажний, щоб йому допомагати рекорди бити... от допишуть мідорі :)..

Мабуть слід нагадати, що проект Firefox є найбільш успішним серед УСІХ проектів вільного ПО? Може і в Ubuntu для вас багів забагато? ;)

Зараз у мене Firefox 3.0 beta 5, і можу поскаржитися тільки на те, що ще не всі старі add-ones під нього адаптовані, але їх оновлення відбувається дуже швидко, ледве не щодня. І це поки що бета, як буде реліз то буде бомба. 8)

firefox_nebula.jpg

AZCat

  • Гість
нє.. не настільки файрфокс 3 хороший і безбажний, щоб йому допомагати рекорди бити... от допишуть мідорі :)..

Мабуть слід нагадати, що проект Firefox є найбільш успішним серед УСІХ проектів вільного ПО? Може і в Ubuntu для вас багів забагато? ;)


ну.. далеко не вільних, а опенсорсних...
і взагалі -- тенденція розвитку файрфокса говорить, що скоро там буде все, окрім браузера (http://vsekommentarii.com/news/2008/03/31/483120.htm , зокрема: "Целью разработчиков является создание технологии, позволяющей разрабатывать веб-приложения, которыми можно пользоваться не только через интернет, но и в качестве настольных", коротше "прєвєд актівікс і трояни через браузер".. кращеб DOM доробили, бо через нього (якщо не помиляюсь) геко досі не проходить Acid2)
а на рахунок багів -- так і в убунту їх вистачає.. як і усюди... тільки от виправляються вони достатньо легко :) ..

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
користуйтесь Опера... ;)

AZCat

  • Гість
користуйтесь Опера... ;)

доки мідорі не допиляли -- користуюсь :).. але опера -- пропрієтарна :(.. vrms нідаволєн))

Offline mikhalek

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 87
  • Karma: 1
  • Don't worry, be ukrainian!
та яка різниця, головне що Опера швидше працює... перевірено багатьма тестуваннями... 8) 8) 8)

AZCat

  • Гість
нєа.. мідорі зараз на webkit.. а webki -- швидше оперного presto... перевірено багатьма тестуваннями :)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
користуйтесь Опера... ;)

Головна перевага Опера - це швидкість, швидкість є критичною тільки якщо у вас не дуже новий комп'ютер? От і все?

Якщо ж потрібна фунціональність, а не просто сторінки поклацати, то тільки Firefox.

AZCat

  • Гість
Якщо ж потрібна фунціональність, а не просто сторінки поклацати, то тільки Firefox.

хм.. а що ти маєш на увазі під "функціональністю"?..

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Якщо ж потрібна фунціональність, а не просто сторінки поклацати, то тільки Firefox.

хм.. а що ти маєш на увазі під "функціональністю"?..

Я маю на увазі ті можливості, які надають відповідні add-ones,

наприклад: 130 лучших плагинов для FireFox с русским описанием
Хоча цей лінк трохи застарів, тут білше: FireFox add-ones  ;)


Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
Opera більш швидка, Firefox більш функціональний. Не бачу нічого поганого у тому, щоб підтримати цей проект. Вже пообіцяв.

AZCat

  • Гість
Я маю на увазі ті можливості, які надають відповідні add-ones,

це я зрозумів.. а тепер по-пунктам, те що знайшов по першому посиланню:

1. ДЛЯ ПУБЛИКАЦИЙ В БЛОГ -- це ясно, можливо і потрібно, але веб-мордою теж можна користуватись
2. ФОТО И МЕДИА -- а це навіщо? оО
3. ИНСТРУМЕНТЫ ДЛЯ БЛОГГИНГА -- можна було все з блогами зв'язане в один пункт
4. ДИЗАЙН НАСТРОЙКА И РАЗВИТИЕ БЛОГА -- тут подивився -- ясно, більшість тулзів -- для веб-дизайну...
5. БЕЗОПАСНОСТЬ -- ну, це ясно, тут плюс..
6. КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТЬ -- а от тут вже.. кхм, кхм.. куча варіацій до змінювача проксі-сервера...
7. РАБОТА С ЗАКЛАДКАМИ -- оО.. хм.. а в мене все по папочкам розкидано..
8. ПОИСК -- ну.. гугл ніхто ще не відмінив

далі -- по аддонам на офіціалкі:
Tabs
Undo Closing Tabs (хе, а в опері -- є така штука, як корзина -- там і плагіну не потрібно),
Auto Toggle Tabs -- а це ще навіщо? оО.. ніпанятна..
Vertical Tabbar -- я, наприклад, звик до табів розташованих зверху (меньше області займають), тому такий плагін мені не того... не подобається..
єдине що -- це всі таби одночасно продивитись... але теж, без нього якось обходився, обійдуся ще :)
(а взагалі-то далі буду описувати те, що в опері без плагінів є, бо якщо буду описувати все -- многабукав, і так настрочив вже :)))
далі -- кліпмаркс.. та ж фіча є в опері початково..
десь ще бачив плагін, який робить в вкладках меню, як в опері (тіпо 9-ть картинок -- клікнеш на картинку -- попадаєш на сайт :)).. але він за собою джава машину тягне, що не є гуд...

PS до речі, в тій ж Опері також є ціла купа віджетів.. і для веб-розробки, і для пошуку, і для блоггінгу, і т.д... але як не користувався плагінами в файрфоксі, так і не користуюсь в опері.. не бачу великої потреби (я не веб-дизайнер; в блоги -- і так написати можна, через веб-інтерфейс; замість даунлоадерів і фтп-клієнтів -- Downloader for X (мені здався схожим на Download Master з оффтопіку) і Midnight Commander));
PPS не хочу сказати, що опера -- наше всьо.. але в ній функціоналу не менше :)... так, дечого комусь може не вистачати, але для мене -- немає нічого, що заставило б повернутись до файрфоксу :))..
PPPS от була б опера ще й опенсорсною... ех, розмріявся :)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
До Kotyara
Будь ласка, не вводьте людей в оману. Функціоналу в Opera однозначно МЕНШЕ. З того, що в ній є деякі функції з тих що є і в Firefox, ще нічого не випливає, так і повинно бути, адже обидві програми є браузерами - чи не так? До речі так напевно і буде завжди, я маю на увазі, що для того щоб Opera і залишалась найшвидшим браузером треба чимось жертвувати.

Якщо ви пишете, що
Цитувати
але як не користувався плагінами в файрфоксі, так і не користуюсь в опері.. не бачу великої потреби
то з цього треба починати і цим же варто і закінчити, тоді ваш вибір Opera оптимальний з огляду ВАШИХ потреб.

Вибачаюсь, але ваш "огляд" розширень дуже примітивний, нічого ви не пишете про найбільш популярні розширення, такі як Adblock та FlashKiller, про GreaseMonkey мабуть теж нічого не чули. Не хочу наводити повний список тих розширень, якими я користуюсь (їх більше 30), адже питання їх вибору є достатньо індивідуальним, додам тільки що збирав я їх приблизно рік, поступово відбираючи ті, що дійсно є необхідними, та і зараз знаю, що маю далеке від повного уявлення про існуючі розширення та їх можливості.

AZCat

  • Гість
а можно будь-ласка повний список?..
Adblock -- основна функція, я так зрозумів -- блокувати рекламу.. в опері це робиться правою кнопкою миші -- block content і виділити, що заблокувати...
Flash Killer -- F12 -- Enable Plugins (зняти галочку, оновити сторінку).. для того, щоб ввімкнути -- поставити галочку і оновити (до речі, на самій сторінці флешкіллера те ж саме радять.. нічого подібного до Quick Preferences в Firefox я не знайшов)
GreaseMonkey -- знову ж таки -- в Opera такі речі, як User JavaScript і CSS є і без плагінів... до речі, більшість з http://userscripts.org/ повинно працювати і з opera...
що там ще такого?.. є ж кажу -- девелопер тулз прикольні.. але вони є і в опері (хоча, не в такій кількості...)

PS мало того, що ображають, так ще й брехуном назвали.. а може це ви словами, що в Опері функціоналу менше вводите людей в оману?..
PPS widgets.opera.com (звичайно, не в такій кількості, як в firefox, але теж дещо є..)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Клацав я клацав правою кнопкю, не бачу я у себе пунктів, які відповідають за блокування реклами
Цитувати
Opera Version 9.27
Build 709
Platform Linux
System i686, 2.6.24-16-generic
Qt library 3.3.8b
Java Java Runtime Environment installed

Про флеш в Opera, читав ваші рекомендації, але проблема в тому, що я не можу в ній включити флеш, а не виключити.  ;D  До речі у Firefox є два add-ons (а може й більше), які трохи по-різному здійснюють блокування: FlashKiller і FlashBlock.

Що ви маєте наувазі про Quick Preferences я не зрозумів, чого саме вам не вистачає? Це все дуже сильно починає пахнути холіваром. Хоча моє уявлення про Opera зараз набагато краще, приймаю зауваження про User JavaScript, але чого ж вам так бажається відобразити Opera такою, якою вона НЕ є? Дійсно, в ній багато чого є і без розширень, та з цього не випиває, що вона може більше. Фрази типу "це є без всяких там плагінів" лише знову говорять про те, що побудова браузера під СЕБЕ як конструктора, вам не подобається, та це ваше право, але то не є безумовною перевагою Opera.

Головна перевага FireFox в тому, що він відкритий і розширення під нього пише весь світ, саме тому існуть такі достатньо специфічні розширення як Zotero, подібних яким у Opera напевно не буде НІКОЛИ.
« Останнє редагування: 2008-06-04, 18:48:12 від max5555 »

AZCat

  • Гість
Клацав я клацав правою кнопкю, не бачу я у себе пунктів, які відповідають за блокування реклами
Цитувати
Opera Version 9.27
Build 709
Platform Linux
System i686, 2.6.24-16-generic
Qt library 3.3.8b
Java Java Runtime Environment installed
Цитувати
Version
9.50 Beta 2
Build
1933
Platform
Linux
System
i686, 2.6.24-17-rt
Qt library
3.3.8b
Java
Java Runtime Environment installed
розділ так і називається (в мене) "Block Content".. далі -- мишкою вибрати, що заблокувати (включаючи флеш), і воно не буде відображатись..
Про флеш в Opera, читав ваші рекомендації, але проблема в тому, що я не можу в ній включити флеш, а не виключити.  ;D  До речі у Firefox є два add-ons (а може й більше), які трохи по-різному здійснюють блокування: FlashKiller і FlashBlock.
тут погоджуюсь -- під 9.27 флеш не працює.. тому і перейшов на бету :)

Що ви маєте наувазі про Quick Preferences я не зрозумів, чого саме вам не вистачає? Це все дуже сильно починає пахнути холіваром. Хоча моє уявлення про Opera зараз набагато краще, приймаю зауваження про User JavaScript, але чого ж вам так бажається відобразити Opera такою, якою вона НЕ є? Дійсно, в ній багато чого є і без розширень, та з цього не випиває, що вона може більше. Фрази типу "це є без всяких там плагінів" лише знову говорять про те, що побудова браузера під СЕБЕ як конструктора, вам не подобається, та це ваше право, але то не є безумовною перевагою Opera.

про Quick Preferences -- те, що в Firefox потрібно лізти в настройки для того, щоб вимкнути Cookies чи JavaScript, або користуватись плагінами.
про те що "НЕ є" -- от якраз таки навпаки -- хочеться показати, що якщо воно не так як десь, то це ще не значить, що його немає..
і, до речі, навідміну від Firefox -- Opera проходить Acid2 Test (тест на сумісність з веб-стандартами)...
про побудову під себе -- мені не потрібен конструктор, мені потрібен браузер, який повинен просто відображати сторінки.. для всього іншого -- є Emacs :)))

Головна перевага FireFox в тому, що він відкритий і розширення під нього пише весь світ, саме тому існуть такі достатньо специфічні розширення як Zotero, подібних яким у Opera напевно не буде НІКОЛИ.
тут, звичайно, перевага Firefox, і одне з того, що мені в Opera не подобається (як я вже зазначав вище).. але для розширень -- і Opera відкрита.. http://dev.opera.com/
так, мені не подобаються деякі речі в опері, в першу чергу -- закритість коду, також те, що адоб не може нормально скомпілювати Flash для Opera під Linux (але вони і х64 скомпілювати не можуть..), і ще декілька мінорних багів..
в Firefox мені не подобається (як я вже не раз говорив) -- несумісність з веб-стандартами (і чим він тоді від ie відрізняється?.. ті взагалі плювали на будь-які стандарти), наявність "папіка" в вигляді google (сама компанія -- мені подобається, але те що вони "піарять" firefox як тільки можуть... от взяти, наприклад, таку акцію -- як на мене, це вже занадто.. може мікрософту провести акцію "допоможіть віндовсу побити рекорд гіннеса!".. як ви думаєте, хто поб'є рекорд?).. не подобається, те, що сам геко був "вигризений" з мозілли.. не подобається тенденція розвитку (теж вже писав вище)...
можу продовжувати і продовжувати і про Opera і про Firefox (так як користувався останнім на протязі довгого часу, а Opera -- користуюсь зараз, і теж вже доволі довго) :)
PS взагалі-то холіваром тут пахне з мессаги "користуйтесь Опера" :)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Так не буває щоб все подобалося в Opera, Firefox чи ще в чомусь, але ж питання скорійш не про конкретний браузер, а про можливість вибору,

ця акція буде корисною проти цього:

Цитувати
“Зачем я буду е*ать себе мозги с ними [Opera&Firefox]? Internet Explorer открывает все нормальные сайты, он более стабильный. А Mozilla и Opera более конфликтные”

Див. Чому не Firefox?

AZCat

  • Гість
ця акція буде корисною проти цього:
Цитувати
“Зачем я буду е*ать себе мозги с ними [Opera&Firefox]? Internet Explorer открывает все нормальные сайты, он более стабильный. А Mozilla и Opera более конфликтные”

а) ну, це вже конкретний вибір конкретної людини.. і зроблений він на основі б) пардон, бидлопраграммєрав, які прочитавши книжечку в якій jscript javascript'ом називають і за 10 хвилин  обіцяють навчити розробляти веб-додатки (а таких зараз майже всі, повірте) -- вже "праграмісти" і вже всьо, знають, що під іє те що вони написали йде, а от опера з файрфоксом... кхм, кхм... не так відкривають... спілкувався я з такими, з дозволу сказати, веб-програмістами...
так що, можливо, не акції проводити потрібно, а всіх графоманів в тех. літературі (яких зараз розвелося стільки, що скоро вже небуде куди книжки дівати) десь розстріляти.. а то "гроші заробляють" -- написав лажову книжечку, а гроші йдуть...