Автор Тема: Новий президеннт та доля ВПЗ  (Прочитано 5551 раз)

Offline VitalisK

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Karma: 1
  • Linux uZer
Як Ви думаєте, з в яку сторону зрушиться політика щодо впровадження ВПЗ та відкритих ОС після приходу нового "народного кормильця"?
З пінгвінами дружу з 1.06.2009 !!!

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #1 : 2010-01-19, 17:31:46 »
а хто прийде?
/dev/null > /dev/snd

Offline MFX

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Karma: 4
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #2 : 2010-01-20, 12:04:05 »
Не залежно від переможця, ближчим часом точно нічого не зміниться, не ті в них зараз турботи.

Offline yurchor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Karma: 6
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #3 : 2010-01-20, 12:46:18 »
А мені цікаво було б дізнатися, наприклад, як спільнота користувачів уявляє собі оту саму «долю ВПЗ»?

Чи міг би хтось чітко викласти без посилань на сторонні ресурси, як користувачі Ubuntu бачать майбутнє ВПЗ в Україні (нехай уявне, але з реалістичними елементами ;) ) і що для цього слід робити політикам (тут бажано без «взять і подєліть» ;) )?

Offline VitalisK

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
  • Karma: 1
  • Linux uZer
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #4 : 2010-01-20, 13:53:35 »
Факт:
Цитувати
Кабинет министров Украины своим распоряжением от 23 декабря 2009 г. № 1588-р одобрил концепцию государственной целевой научно-технической программы использования в органах государственной власти программного обеспечения с открытым кодом. Государственным заказчиком программы определен Государственный комитет информатизации. Комитету вместе с заинтересованными центральными органами исполнительной власти поручено разработать и подать в четырехмесячный срок Кабинету министров проект данной государственной программы.
З пінгвінами дружу з 1.06.2009 !!!

Offline MFX

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Karma: 4
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #5 : 2010-01-22, 21:05:41 »
to yurchor,
особисто я, на державному рівні не очікую ніяких ініціатив. Ту постанову як ініціативу не сприймаю взагалі.

Offline AlIhor

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Karma: 0
Re: Новий президеннт та доля ВПЗ
« Reply #6 : 2010-01-30, 22:09:17 »
Як Президент на це вплине - я навіть здогадуватися не можу, але скажу, що практично єдине, що зможе зробити наша слабка держава (але це - вже дуже багато) - це увести Лінукс до обов’язкової проґрами у школі та усюди, де читають інформатику більше скількох-там годин.
Ну і звісно офісні додатки щоб можна було б і Опен-офіс.