Автор Тема: ubuntu server - 3g modem, lan.  (Прочитано 5958 раз)

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
ubuntu server - 3g modem, lan.
« : 2010-09-14, 19:53:57 »
Здоровячка вам .
Шановні убунтовці.
Виникла необхідність побудувати домашню мережу, для роздачі 3g інтеренту.
маю 3ж модемне підключення, встановив убунту серевер. хочу щоб він роздавав інтернет через роутер на інші компютери.
Планую що на убунту сервері також був торент. й можливість відаленого адміністрування, і також мережевий диск (під музичку, фільми) доступний з ніших домашніх компютерів
Інші компютери мережі мають опереційну мс віндовз хп . а також мс вісту.

Алеж в серверному варіанті убунту я немаю графічного інтерфейсу. а мені без нього важко після віндовса.
тому таке питання. для моїх цілей продовжувати юзати убунуту сервер ? чи з такими неважкими завданнями може справитись й звичайна редакція убунту . (з графічним інтерфейсом)
.

AZCat

  • Гість
Re: ubuntu server - 3g modem, lan.
« Reply #1 : 2010-09-14, 22:11:35 »
сервер от десктопа отличается только тем, что в десктопе предустановлены юзерские пакеты.
хоть сервер, хоть десктоп - все равно прийдется ставить и конфигурить squid (у которого, емнип, есть web-интерфейс), samba (для network sharing) - гуй есть, но "не нужен", с торрентами на ура справляется rtorrent - запустил в фоне (можно через screen, можно и в отдельной виртуальной консоли) - и только периодически заходить торренты добавлять.
а "важко після віндовса" проходит где-то через час после осиливания консоли (http://en.flossmanuals.net/CommandLineIntro/Introduction - этого на час где-то и есть :))

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: ubuntu server - 3g modem, lan.
« Reply #2 : 2010-09-16, 10:56:36 »
Колись на убунту-сервер ставив 3g модем в якості резервного інтернет каналу. Нічого в тому складного немає. Головне, щоб система модем нормально розпізнала і переключила його в режим модема. А який має бути модем і який провайдер?

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Re: ubuntu server - 3g modem, lan.
« Reply #3 : 2010-09-17, 17:00:25 »
Дякую що підбадьорили.
Модем zte, провайдер Укртелеком.
Це поки мій найулюбленіший провайдер  :)
Як щось вдасться налаштувати відпишусь.