Автор Тема: Як перепрошити BIOS без FDD, MSDOS, Windows  (Прочитано 6207 раз)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Начебто знайшов пояснення,

скорочений варіант

Код: [Select]
wget http://www.fdos.org/bootdisks/autogen/FDOEM.144.gz
gunzip FDOEM.144.gz
mkdir /tmp/floppy
mount -t vfat -o loop FDOEM.144 /tmp/floppy
unzip 775Dual-VSTA\(2.60\).zip
cp 75DVSTA2.60 ASRflash.exe /tmp/floppy
umount /tmp/floppy
mkisofs -o bootcd.iso -b FDOEM.144 FDOEM.144
cdrecord -v bootcd.iso

але я не зовсім розумію, чому виникає обмеження на розмір саме дискети. Це питання є критичним, адже в мене файли необхідні для перепрошивки займають більше.

Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
Незрозуміло, чому вони використовують образ дискети, існують образи СД з FREEDOS.

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
За допомогою isomaster я додав на CD з FreeDos файли необхідні для перепрошивання BIOS. Завантажився: FreeDos є, моїх файлів немає, схоже треба монтувати CD  ??? Щоб це зробити - треба шаманити... Шукаю інший шлях.

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Обрав вірний шлях, але трохи заблукав.
Ось рецепт:

Цитувати
1. Закачиваете минимальную версию FreeDos: fdbasecd.iso.
2. Устанавливаете из репозитариев isomaster, с помощью него открываете закачанный образ FreeDos и добавляете в образ файлы необходимые для установки BIOS и сохраняете новый ISO образ.
3. Записывете полученный ISO файл на CD, например с помощью k3b.
4. Загружаетесь с этого CD.
5. После загрузки выбираете установить FreeDos, но на самом деле ничего устанавливать не надо, в одном из последующих окон диалога выбираете "Вернуться в режим коммандной строки" вас выбросят в какую-то вложенную директорию типа X:/ляля/тополя/, с помощбю cd переходите в директорию, где лежат файлы вашего BIOS, и запускете .bat или что у вас там...
6. минута ожидания и наслаждаетесь новым BIOS.
8)

Цитата: maranoid
Незрозуміло, чому вони використовують образ дискети, існують образи СД з FREEDOS.

Наскільки я розумію, краще використовувати дискету тому, що перед перезаписом bios програма оновлення може попередньо зберегти на ній стару версію, але я не певен.