Автор Тема: Як відновити торент-роздчу?  (Прочитано 6778 раз)

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
Як відновити торент-роздчу? Перевстановив ОС. Файли і торент-файлів переніс на флешку а з неї на комп. Як це зробити в торент-клієнті Transmission ?

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Як відновити торент-роздчу?
« Reply #1 : 2012-12-30, 15:19:52 »
Власне я до перевстановлення роблю копію теки:/home/(user)/.config/transmission, а потім вертаю на місце. Якщо цього не зроблено, то не знаю, що можна подіяти.

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
Re: Як відновити торент-роздчу?
« Reply #2 : 2012-12-30, 15:52:49 »
Ось так в квартирках знайшов. А як в Лінуксі?

Шукаєте той самий реліз, який ви скачували раніше і який є у вас на комп'ютері, натискаєте у релізі на "Завантажити" і вказуєте папку зберігання файлу ту ж саму, в якій у вас і знаходиться цей файл (фільм тощо). Після цього у Торент-програмі має початися не завантаження, а перевірка цього файлу. Якщо перевірка повністю пройде, то файл автоматично стане на роздачу.
Здається, так. Принаймні у мене виходило.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Як відновити торент-роздчу?
« Reply #3 : 2012-12-30, 19:47:21 »
Дякую. Здається добре все виходить. Пам'ятаю, колись намагався зробити щось подібне, але файли завантажувались з початку. Та може, щось робив не так, а зараз виходить.

Offline leonid

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 167
  • Karma: 0
Re: Як відновити торент-роздчу?
« Reply #4 : 2012-12-30, 21:50:09 »
То яка послідовність дій в торент-клієнті Transmission ?

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Як відновити торент-роздчу?
« Reply #5 : 2012-12-31, 15:47:53 »
Я просто зайшов на сайт, завантажив магнет-посилання, вказав теку, де розташовані ті файли, що я колись завантажував і все - Трансмісіон перевірив локальні дані і показав, що завантаження завершене.