Автор Тема: Проблема з новим інтерфейсом ubuntu-10.10-netbook-edition  (Прочитано 6842 раз)

Offline Гнат

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Karma: 0
Спокусився я хваленим новим інтерфейсом для netbook-edition, тим що "Unity" зветься, і оновив 10.04 до 10.10 на Acer Aspire One. Все чудово оновилося, але після завантаження побачив я лише шпалери від робочого столу - і нічого, навіть курсору миші нема. Як виявилося при натисканні кнопки живлення - з'являється вікно (меню) виходу і по пунктах бігає невидимий курсор. Проте все не так погано. Якщо завантажитись у recovery mode і набрати startx - GNOME запускається і все ніби гаразд. От тільки оболонка явно десктопівська - якось незручно. Якщо хто знає корінь проблеми чи навіть її вирішення - відпишіться будь-ласка.

Offline yurchor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Karma: 6
https://bugs.launchpad.net/unity/+bug/647039

Unity не працює на нетбуках з набором мікросхем Intel 965GM

Offline Гнат

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Karma: 0
Після недавнього встановлення з нуля на тій же машинці все піднялося "ізкаропкі" і запрацювало. Очевидно проблему або вже полагодили або при оновленні з 10.04 щось не дооновлюється.

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Найбільш імовірно, що не оновилося нормально. Я кілька разів пробував ще на етапі бета2-бета4 на своєму АА1. Таких проблем не було. І ще, в АА1 стоїть інтел 945, а не 965.