Автор Тема: Відновлення завантажувальника Windows XP  (Прочитано 6337 раз)

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Здоровенькі були чесна громада.

Опис проблеми:
Незавантажується windows xp (хоча в бут він є й під час вибору пише щось в незрозумілому кодуванні зсилайчись на файл hal.dll, після чого перезавантажується)

Історія:
Був windows xp (home) , останнім часом не вимикався, з під нього запустив встановлення ubuntu 8.04
Перед цим звісно виділив розділ й залишив його нерозміченим. Під час встановлення ubuntu на закладинці роздліли вибрав вручну налаштування розділів,

але там за відсутністю досвіду трішки прийшлось повозитись, й здається мені вибрав тип нового розділу логічний (якщо це має значення для вирішення проблеми)

А це вигляд параметрів що відносятся до завантаження windows xp в файлі menu.list
кусь
# This entry automatically added by the Debian installer for a non-linux OS
# on /dev/sda1
title      Home Edition
root      (hd0,0)                  <- може от тут шось поміняти, га ?
savedefault
makeactive
chainloader   +1
кусь

Може хто зарадить..  о_O

Offline MFX

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Karma: 4
а ти її часом не затер? т-к (hd0,0) це перший розділ > FAT32, а там всього 1.66 гб ще й притому він пустий. на sda3 ext3, а отже вінди і там нема...

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Він не пустий зараз там деякі файли які викоростовувались для завантаження вінди. (не бут.іні й набір)
А ще раніше на фат 32 був віндовий завантажувальник (boot.ini, ntdlr й ще щось ) а в boot.ini вже йшло писилання на нтфс диск в якому й була встановленна вінда (папки windows document&setings etc) так що вінда є! На нтфс розділі.

які ще варіанти ?

Offline MFX

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
  • Karma: 4
1) до встановлення lin, в тебе саме така ситема завантаження працювала ?
2) чи робив ти якісь дії над розділом що містить win ?

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Доброго вечора
1 В період між тим як в мене злітав він.хп й був встановлений лінукс, мені вдавалось відновити роботу свого віндовза за допомого інсталяційго компакт диску,  й команд консолі відновлення (майкрософтовської), але після цих маніпуляцій з розділу що під фат32 зникли такі для мене звичні boot.ini ntldr ntdetect.com, натомість зявились декілька нових файлів наприклад config.xml, але все працювало. Зараз там є весь набір вище згадуваних файлів необхідних для завантаження вінди
2 Нічого з розділом що містить він неробив

Дякую за увагу до мого питання.

Зы Шановні адміни якщо тема відкрита не втому розділі - перенесіть куди треба.

Offline Gric

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Здорово
Одним словом знайшов вирішення своеї проблеми. ( огуглив так би мовити)
Виглядає так:
Завантажитись з ліцензійного сд хп в консолі відновлення й запустити bootcfg /rebuild
або вручну підпривати файл бут.іні попередньо визначившись як тепер називается диск на якому залишився хп. в мене ось так  кусь partition(4) кусь

якшошотото.. - пишіть.