Автор Тема: WOW та Ububntu  (Прочитано 7388 раз)

Offline term1nat0r

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
WOW та Ububntu
« : 2010-01-15, 08:09:03 »
Який же форум про Лінукс якщо на ньому немає такої теми? :)))
Перечитав вже всі статті які знайшов в Інтернеті але рішення так і не знайшов...
Короше кажучи проблема така: Є ноутбук Dell Vostro 1000 на якому встановлено Ubuntu 9.10 і я на цьому ноуті не проти погратися в WOW. Та от проблема він (вов) страшно смикається... Драйвери встановлені. Компіз працює на "УРА", що дозволяє мені зробити висновок що проблема не в відеокарті. (?)
Запускаєтья правда вов лише після вимкнення компіза. Якщо компіз увумкненно то він теж запускається але таке враження що частота оновлення в грі не співпадає з частотою оновлення в ОС і через це зображення майже не видається на єкран, а видається частинками: то там моргне, то там. і таким чином пожливо щось поклацати і погратись з налаштуваннями, але це нічого не дає...
Вимикаю компіз і зображення є. все нормально але сіпається дуже :(
Якщо ж запускаю з параметром -opengl то взагалі перезавантажується Х-Сервер.
Хтось може підказати що можна зроьити і взагалі в яку сторону копати? Можливо що такий глюк через те що Убунту в мене х64? (чесно кажучи я не пробував як працює на х32)
P.S. Я досить таки недавно почав серйозно знайомитись з Убунту. Система дуже подобається. Всі проблеми які ставали передімною вирішив досить швидко (налаштування Інтернету, відео, компіза, звук і т.д.) а ось з цією ніяк не можу справитись...

AZCat

  • Гість
Re: WOW та Ububntu
« Reply #1 : 2010-01-15, 09:16:13 »
такой же ноут. проблема именно в видяхе (x1150?), ибо официальными дровами уже давненько так не поддерживается, а на опенсорсных особо не разбежишься.
wine какой? оперативки сколько?
PS поставь 32-битную ОС :)

Offline term1nat0r

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: WOW та Ububntu
« Reply #2 : 2010-01-15, 09:49:24 »
Так х1150. Ну я знайшов офіційний драйвер 9.3. старий але там є підтримка цієї відяхи, проте він в мене відмовився встановлюватись видавши помилку:

(Error: ./default_policy.sh does not support version
default:v2:x86_64:lib32::none:2.6.31-17-generic; make sure that the version is being).

тож драйвер залишив той що встановився за замовчуванням.

wine 1.1.36 (доречі наштовхнув мене на думку погратись з різними версіями, а то десь бачив що зараз вже 1.2 є)

Оперативки 4 Гб через це і встановив х64 систему...
Доречі мова не лише про вов. При ввімкненному компізі така ж ситуація (вигання зображення в програмі) спостерігається навіть в такій дохлій грі як "World of goo" (якщо не правльно написав вибачайте :) ) більше перевірити не було на чому так як ніяких игор більше немає. Але підозра така що в будь-якій іншій буде теж саме.

AZCat

  • Гість
Re: WOW та Ububntu
« Reply #3 : 2010-01-15, 20:23:00 »
таки будет с каждой игрой, по ходу :(
старые дрова - новым ядром не поддерживаются, поэтому их не поставишь.
что показывает glxgears?
PS попробуй через winetricks поставить directx виндовый (если еще не пробовал)
PPS с linux не как с windows - он и 32-х битный видит > 4Gb. правда, на 32-хбитной системе больше 4Gb на одно приложение не отдать. но, думаю, на домашней системе - не критично :)
« Останнє редагування: 2010-01-15, 20:26:25 від kotyara »

Offline term1nat0r

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: WOW та Ububntu
« Reply #4 : 2010-01-15, 23:29:32 »
"linux не как с windows - он и 32-х битный видит > 4Gb"
ООО!!! Так це супер!!! Мені більше ніж 4 Гб для однієї програми і не потрібно :) Значить підемо пробувати х32 :) ДіректХ ставив... не допомогло :(
glxgears... *почухав потилицю* не запускав.... Допадусь до убунту спробую. Дякую за допомогу. Ви мені додали ентузіазму :)

Offline term1nat0r

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: WOW та Ububntu
« Reply #5 : 2010-01-18, 18:32:24 »
ех... мабуть я залишусь без ВОВа... і буде в мене 2 ОС постійно :(
встановлював х32 систему такаж сама фігня...
та ще й не бачила вона в мене всі 4 Гб ОЗУ... дивився в "системному моніторі" показує 2.6 Гб. тож встановив знову х64 і почав далі мучати. ще мені завдає труднощів те що я не можу зрозуміти нову будову Х-сервера. якщо раніше для відкату змін які вносили драйвери в його конфігурацію було достатньо замінити заздалегідь збережену копію xorg.conf то зараз я поки що не знаю що робити... піду "курить мануали"
доречі glxgears ось що показує:
t@ubuntu:~$ glxgears
4299 frames in 5.0 seconds
4273 frames in 5.0 seconds
4376 frames in 5.0 seconds
4425 frames in 5.0 seconds
4245 frames in 5.0 seconds
4551 frames in 5.0 seconds
4621 frames in 5.0 seconds
4579 frames in 5.0 seconds
4631 frames in 5.0 seconds
як я розумію це досить не погано? а от моргання виникає і тут при ввімкненному компізі...

"старые дрова - новым ядром не поддерживаются, поэтому их не поставишь."
тобто якщо я встановлю убунту 8.04х64 (припустимо) то дрова стануть нормально?

AZCat

  • Гість
Re: WOW та Ububntu
« Reply #6 : 2010-01-18, 19:22:39 »
1 - это плохие показатели для синтетического теста. http://forum.ubuntu.kiev.ua/index.php?topic=206.0 тут можно ознакомится с более-менее приличными.
2 - в принципе, да.

Offline term1nat0r

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 5
  • Karma: 0
Re: WOW та Ububntu
« Reply #7 : 2010-01-19, 10:49:46 »
УРА! УРА! УРА! :) Встановив Ubuntu 8.10х64. без проблем встановся драйвер на відео 9.3. ФПС вдає навіть дещо слабіше але ВОВ запустився без проблем і без тормозів. правда поки що запустився тільки БК клієнт. ВОЛТК вішає Х-сервер. але думаю з цією проблемою розберемося якось :) головне що без глюків всяких.
Красно дякую за допомогу :)
P.S. такими темпами скоро виживу зі свого ноута Вінду :)