Автор Тема: Українізував JDownloader  (Прочитано 5984 раз)

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Українізував JDownloader
« : 2012-12-21, 13:43:04 »
Якщо хто не знає під Лінукс є чудова качалка JDownloader написана на мові java, інтегрується з Firefox через flashgot що фактично дозволяє качати з інтернету якщо не що завгодно то майже що завгодно, підтримує докачування файлів, її можна встановити додавши репозиторій :

deb http://ppa.launchpad.net/jd-team/jdownloader/ubuntu precise main
deb-src http://ppa.launchpad.net/jd-team/jdownloader/ubuntu precise main

sudo apt-get update
sudo apt-get install jdownloader



але нажаль встановивши я виявив, що немає української локалізації, точніше файл з українською нібито локалізацією пустий, що фактично дорівнює нема, тому сів та українізував програму, відіслав розробникові свій варіант перекладу, щоправда мені не вдалося зареєструватися на їхньому сайті тому в мене немає впевненості, що заявку буде розглянуто але у принципі немає нічого складного українізувати кому потрібно, для цього лише достатньо завантажити прикріплений мною до цього повідомлення файл й помістити до /home/user/.jdownloader/jd/languages замінивши ним оригінальний файл, щоправда при простому переміщенні файлу до теки система не скаже, що такий файл вже є бо у теці файл трохи з іншою назвою, вже трохи забув якою саме бо перейменував вкоротивши назву але то легко знайти

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #1 : 2012-12-21, 19:49:06 »
Встановив. Тепер користуюсь. Гарний переклад. Дякую!

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #2 : 2012-12-21, 20:48:12 »
Встановив. Тепер користуюсь. Гарний переклад. Дякую!

На іншому форумі вже наткнувся на критику  ;D завтра викладу новий варіант

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #3 : 2012-12-22, 05:37:07 »
Погано, що на форумі відімкнено можливість редагувати свої повідомлення, потрібно файл у повідомленні змінити але не можна, ну нічого ось оновив переклад, виправив деякі помилки :

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #4 : 2012-12-22, 18:31:08 »
Та я не помітив нічого. Все, що мені було потрібно з інтерфейсу мене влаштовувало.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #5 : 2012-12-23, 21:54:25 »
А я от помітив, що навіть без інтеграції до Chromium достатньо на посиланні яке хочеш завантажити при умові, що JDowloader запущено натиснути правою кнопкою миші й вибрати пункт "копіювати адресу посилання" так програма сама підхоплює це посилання й потім потрібно його лише стартонути ....Є ще одна дуже хороша качалка  для Лінукс FatRat але там такої автоматики нема, хоч інтегрується як до Chromium так і до Firefox

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Українізував JDownloader
« Reply #6 : 2012-12-26, 17:59:28 »
Ось файл ще з одним виправленням помилок, доречі знайшов доповнення до Chromium з допомогою якого можна програму повноцінно інтегрувати до браузеру, називається JDownloader Integration for Google Chrome, можна встановити з веб-магазину