Автор Тема: Проблеми з українською розкладкою  (Прочитано 8800 раз)

Offline tsdaemon

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
Зовсчм недавно поставив Убунту 8.10 (до цього під лінуксом майже не працював) і зіткнувся з такою проблемою: в українській розкладці деякі клавіші назначені не правильно, наприклад замість крапки та коми - знак питання та слеш, як у англійській. На цифровій панелі знаки пунктуаціі також не співпадають з традиційними. Як це можна віправити?

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Тип розкладки - WinKeys.

Offline Alt_Ctrl_Del

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 4
  • Karma: 0
Доповню стару тему! Цікаво що коли я добавив нову розкладку УКР та вибрав тип "Украина клавиатура Windows" на малюнку с схемой клавіатури дійсно все як має бути на кнопках англ "/?" зображена крапка та кома ".," але в дійсності там таки і залишається знак питання та слеш.... як це виправити?? ось навіть в цьому пості щоб поставити крапку та кому потрібно переходити на РУС а якщо не вибрати тип "Украина клавиатура Windows" то крапка та кома будуть на "шифт + 6 та 7" що як для мене не зручно.

на даний час маю такі параметри
_XKB_RULES_NAMES(STRING) = "evdev", "pc105", "us,ru,ua", ",,winkeys", "grp_led:scroll,grp:ctrl_shift_toggle"

допоможіть з траблома а то навіть не можу повноцінно користуватись укр мовою.

Offline yurchor

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Karma: 6
winkeys->unicode

Offline Max UA

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 136
  • Karma: 0
В мене є ще інша пропозиція.
Потрібно заборонити продавати на Україні комп'ютери та телефони без української розкладки!

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
В мене є ще інша пропозиція.
Потрібно заборонити продавати на Україні комп'ютери та телефони без української розкладки!

Ще краще заборонити продавати комп'ютери та телефони разом з будь-яким не україномовним програмним забезпеченням, з будь-якими варіантами розкладок окрім української навіть Лінукс обмежити