Автор Тема: Windows в Ubuntu Linux  (Прочитано 8727 раз)

xupypr

  • Гість
Windows в Ubuntu Linux
« : 2008-03-23, 06:11:49 »
Вот наткнулся в сети на очень интересную весчь :)

Многие об этом  и не знают, а для тех кто перешел с винды (как я ) это будет даже очень полезно ;)

Очень подробное и полезное руководство о том как правильно настроить VirtualBox под Линуксом (Убунту) и установить в ней Windows. А так же как сделать один рабочий стол сразу для двух Операционных Систем (ОС).

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #1 : 2008-03-23, 15:05:49 »
якщо чесно - то не бачу сенсу інтегрувати
ліпше вже перезавантажитись в іншу систему, а ще ліпше взагалі не використовувати вінду (моє імхо)

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #2 : 2008-03-23, 16:05:07 »
якщо чесно - то не бачу сенсу інтегрувати
ліпше вже перезавантажитись в іншу систему, а ще ліпше взагалі не використовувати вінду (моє імхо)
І до того ж дуже спірне імхо. Відразу видно, що з такими речами як наприклад AutoCAD ви справи не мали. Існує багато професійного софту, який неможливо використовувати поза Windows. То, що, заради однієї такої програми тримати ще одну ОС на диску і перезавантажуватися? А як бути, якщо мені потрібно сумістити роботу в різних програмах? Наприклад вставити креслення з AutoCAD в документ OpenOffice? Значить виходить, що потрібно все необхідне ставити на Windows і працювати в ній? А для чого тоді взагалі ставити Linux? А AutoCAD на віртуальній машині наприклад, працює нічим не гірше ніж на повноцінній системі, то чому я повинен витрачати час на жахливо незручну процедуру перезавантаження між системами, якщо можна цього не робити. Чесно кажучи ваш фанатизм у цьому питанні мені не зрозумілий.

Сама стаття правда нічого нового мені не принесла, я ще раніше писав на аналогічну тему у своєму блозі.
« Останнє редагування: 2008-03-23, 16:16:24 від bum »

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #3 : 2008-03-24, 06:46:58 »
Ну не працюю я з автокадом... :)

Цитувати
Значить виходить, що потрібно все необхідне ставити на Windows і працювати в ній? А для чого тоді взагалі ставити Linux?
а дійсно - навіщо?

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #4 : 2008-03-24, 07:42:10 »
Ну не працюю я з автокадом... :)
А з відео працюєш? Наприклад моя камера немає програм для Лінукса. Тобто відеоредакторів і DVD-авторинг не було на чому зробити, а під вінду мав функцію "Запис однієї кнопкою". Правда я ніби знайшов вихід і тут, але до тепер тримав Віндовс для камери.
« Останнє редагування: 2008-03-24, 07:44:25 від Юра »

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #5 : 2008-03-24, 07:46:01 »
Крім того мати багато систем на одній машині це не ганебно (інша справа чим користуватись :) ), а перевантажуватись кожного разу шоб подивитись як веб-сторінка в IE виглядає - вже занадто, краще на віртуалці, звичайно.

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #6 : 2008-03-24, 09:09:26 »
Цитувати
Значить виходить, що потрібно все необхідне ставити на Windows і працювати в ній? А для чого тоді взагалі ставити Linux?
а дійсно - навіщо?
Це вже питання із серії "чому ви перейшли на Linux"? Розповісти можу, але ц даній темі це вже буде флудом.

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #7 : 2008-03-24, 16:00:36 »
Ну не працюю я з автокадом... :)
А з відео працюєш? Наприклад моя камера немає програм для Лінукса. Тобто відеоредакторів і DVD-авторинг не було на чому зробити, а під вінду мав функцію "Запис однієї кнопкою". Правда я ніби знайшов вихід і тут, але до тепер тримав Віндовс для камери.
і з відео теж  :)
тільки ТВ тюнер дивлюсь з вінди бо складно настроювати його.. :)

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #8 : 2008-03-24, 16:03:05 »
Крім того мати багато систем на одній машині це не ганебно (інша справа чим користуватись :) ), а перевантажуватись кожного разу шоб подивитись як веб-сторінка в IE виглядає - вже занадто, краще на віртуалці, звичайно.
ну опщім я написав своє імхо - і для мене це найкращій варіант - я ж не заперечую що це важлива для когось тема...
ну віртуалка різна є - є окреме вікно - це я ще теж можу зрозуміти але щоб воно інтегрувалось куди тільки можливо - я цього не розумію...

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #9 : 2008-03-24, 16:03:38 »
Цитувати
Значить виходить, що потрібно все необхідне ставити на Windows і працювати в ній? А для чого тоді взагалі ставити Linux?
а дійсно - навіщо?
Це вже питання із серії "чому ви перейшли на Linux"? Розповісти можу, але ц даній темі це вже буде флудом.
ну можна відкрити окреме обговорення - цікаве питання :)

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #10 : 2008-03-24, 19:43:40 »
ну віртуалка різна є - є окреме вікно - це я ще теж можу зрозуміти але щоб воно інтегрувалось куди тільки можливо - я цього не розумію...
VirtualBox підтримує функцію Desktop Seamless Integration. Функція насправді дуже зручна. А, що такого поганого, якщо вікна Windows програм інтегруються у робоче середовище Ubuntu так як і рідні програми? Якщо на завіртуалену Вінду ще й поставити скін Human, то ці вікна і виглядати будуть як рідні. Це досить зручно.

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #11 : 2008-03-25, 06:17:59 »
VirtualBox підтримує функцію Desktop Seamless Integration. Функція насправді дуже зручна.
Мені здалося що не дуже зручно. Робочий стіл ховай, панель Віндовс ховай. Я , потім плюнув і прекрасно працював у вікні Віндовс та й все. :)

Offline Zapadlist

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Karma: 0
    • ubuntueasy.com
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #12 : 2008-03-28, 18:38:17 »
Desktop Seamless Integration - не інтеграція, а спосіб відображення головного вікна програми. Інтегрованим продуктом можна рахувати хіба-що wine.

Offline bum

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 96
  • Karma: 2
    • Ubuntu-блог
Re: Windows в Ubuntu Linux
« Reply #13 : 2008-03-29, 18:27:43 »
Ну, якщо судити з точки зору теорії відносності Енштейна........