Автор Тема: Системный загружчик GRUB2  (Прочитано 7493 раз)

Offline yambbkru

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Karma: 1
Системный загружчик GRUB2
« : 2010-02-28, 19:03:14 »
Всем доброго времени суток!
Я хочу спросить у пользователей Ubuntu 9.10, у которых параллельно стоит винда. У меня винда накрылась. Там залезли вирусы и она плохо работала. Вирусы погаляла, а глюки остались. Я бы ее с удовольствием переустановила бы. Но стоит Убунту, где все уже настроено. Когда я переустановлю винду, системный загрузчик GRUB2 удалиться. Как его потом восстановить? Я знаю в инете есть множество сайтов и форумов, где дается решение проблемы. Оно сводится к установке загрузчика GRUB с под LiveCD, а затем изменении какого то файла. Так вот это все работает для ранних версий Убунту, где загрузчик действительно GRUB. А в кармического медведя, стоит вроде GRUB2! И у меня лично нет того файла, где нужно вносить изменения! Если кто то сталкивался с такой проблемой, помогите!

Offline swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 549
  • Karma: 7
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #1 : 2010-02-28, 19:49:51 »
я думаю якщо пошукати в неті то можна найти вихід з grub2,  але є чудовий варіант встановити windows використовуючи vmware, virtualbox і т.д.
/dev/null > /dev/snd

Offline yambbkru

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Karma: 1
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #2 : 2010-02-28, 22:20:23 »
Не все так просто! VmWare у меня стоит. И винда установлена (еще одна). Но в ней не все программы работают так, как нужно, особенно игры. Притом проблему вебмани никто не отменял! По этому если у кого есть какая то информация по восстановлению GRUB2, просьба откликнуться.

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #3 : 2010-03-01, 21:52:08 »
А що це за рекомендаціїї такі, що необхідно поправляти якийсь файл?
 В загальному, якщо у тебе конфігурація в розділах не буде змінюватись, а буде затертий тільки бут-сектор (stage1 від grub2), то достатньо запустити команду:
Код: [Select]
grub-setup (hd0,0)В залежності від складності ситуації можливо прийдеться запустити grub-install /dev/необхідний_диск, можливо потім update-grub2.
Давай вирішувати проблеми по мірі їх виникнення. Можеш не боятися встановлювати вінду.
P.S. А я ніколи навіть не бачив клієнта веб-мані, ходжу туди броузером по логіну-паролю, незалежно від операційної системи.

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #4 : 2010-03-02, 06:27:43 »
Пардон, в попередньому пості трохи помилився. Мало би бути:
Код: [Select]
grub-setup (hd0)якщо прописуємо grub в бут-сектор диска sda.

Offline yambbkru

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Karma: 1
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #5 : 2010-03-02, 13:41:58 »
А що значить заходжу на вебмані через інтернет? Ви маєте на увазі, що у вас кіппер міні? Я теж можу зайти через вебмані міні (через сайт), проте вивести кошти або обміняти (руб-грн) там не можна. А в програмі кеепер класік можна. Я знаю що вебмані не має відношення до GRUB2, але, якщо можна, просвітіть мене.

Offline Exo_Ist

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Karma: 1
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #6 : 2010-03-02, 19:08:43 »
Спробуй так:

1)Загрузись з диска
2)Примонтуй розділ з системою в /media/ - по замовчуванню
3) sudo grub-install --root-directory=/media/(примонтований розділ) /dev/sdX
4)sudo reboot

sdX - замість X має бути буква IDE-диска, якщо 1 вінт то скоріш всього "sda"

:-)

Offline a.bukhansky

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Karma: 4
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #7 : 2010-03-02, 21:32:00 »
вивести кошти або обміняти (руб-грн)
Цим не користуюсь просто.

Offline yambbkru

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Karma: 1
Re: Системный загружчик GRUB2
« Reply #8 : 2010-03-02, 21:36:26 »
Усім величезне спасибі! У мене все вийшло! Переустановила вінду, відкрила убунту з лив-сд, підєдналася до інтернет, виконала в терміналі команду:
# sudo apt-get install grub
І все! Перезагрузила комп і груб знову працює!