Автор Тема: даже не мог себе представить...  (Прочитано 7844 раз)

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Вчера поставил себе убунту 12.04 и очень рад !
По сравнению с 11.04 намного лучше...
Вроде всё хорошо и стабильно работает...
Меня радует ! ОС выросла за последний год...
И скайп стал лучше на много...
Если и дальше всё так хорошо будет, то, вероятно, я забуду про виндовс...
Драйвера все нашлись...
Не жалею, что поставил убунту после виндовс...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #1 : 2012-09-08, 11:05:20 »
Вчера поставил себе убунту 12.04 и очень рад !
По сравнению с 11.04 намного лучше...
Вроде всё хорошо и стабильно работает...
Меня радует ! ОС выросла за последний год...
И скайп стал лучше на много...
Если и дальше всё так хорошо будет, то, вероятно, я забуду про виндовс...
Драйвера все нашлись...
Не жалею, что поставил убунту после виндовс...

А як поставиш Лінукс Мінт 13 з оболонкою МАТЕ то ще більше зрадієш, а Скайп з репозиторія ставив ?

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #2 : 2012-09-08, 11:22:28 »
Запустил - Центр приложений убунту - поиск - ввел скайп - установил - скайп почти как в виндовс - очень рад !
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #3 : 2012-09-08, 12:43:50 »
Запустил - Центр приложений убунту - поиск - ввел скайп - установил - скайп почти как в виндовс - очень рад !

Якщо не 4-та версія то тоді краще скачати з офіційного сайту Скайп, там нова версія для Лінукс

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #4 : 2012-09-09, 05:32:29 »
4.0.0.8 версия...ПОЧТИ КАК В ВИНДЕ !
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #5 : 2012-09-10, 12:27:37 »
Єге ж! Нарешті зрозумів що на Віндовс світло клином не зійшлося. Якщо не дуже зручно почуватимеш себе в Убунті базовій (багато хто незадоволений Юніті), то раджу спробувати Xubuntu, вона більш гнучка.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #6 : 2012-09-10, 19:34:31 »
Єге ж! Нарешті зрозумів що на Віндовс світло клином не зійшлося.

На сьогодні певно нема поганих ОС у кожної є свої недоліки та переваги, недоліком Лінукс певно є хронічна недопрацьованість дистрибутивів й потреба самим користувачам все доводити до логічного завершення, є правда різні дистрибутиви з більшою чи з меншою потребою у допилюванні але ще я не зустрічав щоб зовсім того не треба було але то є така особливість через те, що Лінукс не робить якась одна фірма як Вінду чи Мак, Лінукс не є комерційним продуктом, його робить співтовариство в цьому певно й найголовніше гальмо у його розповсюдженні, бо більшість користувачів у компах нічого не реве, власне Лінукс мабуть пішов у маси коли з’вились дистрибутиви більш-менш довершені. Але у тому в чому недолік Лінукс є його й перевага адже відомо що це є вільне й переважно безкоштовне ПЗ, Лінукс мабуть якщо не найбезпечніша у світі ОС то одна з таких це точно, під нього нема робочих вірусів у багатьох питаннях саме Лінукс є фаворитом прогресу, взяти наприклад значно сучаснішу за NTFS файлову систему.Я би зрівняв Лінукс з Віндовс таким чином, що Лінукс то є Віндовс але навиворіт, й при тому, що обидві ОС є не поганими. Особисто я у Лінукс вже звик таким чином, що просто в лом вже повертатися до Віндовс з її недоліками, переваги Віндовс для мене не є такими вже явними, бо у обох ОС я себе однаково впевнено відчуваю, натомість у Лінукс я вже давно забув, що таке віруси та дефрагментації, кейгени та ключі. Ще не пробував Мак але впевнений, що й там є теж свої плюси й мінуси

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #7 : 2012-09-11, 10:34:43 »
Звісно, що ніяка система не є довершеною. Але ще є такий момент як різні смаки користувачів. Хіба хтось користується Віндовс, не встановлюючи на неї додаткове програмне забезпечення, не змінюючи "дефолтних" налаштувань? Так само і в Лінукс існує безліч дистрибутивів, багато з яких ми ще не спробували і так само багато з'являється нових, зроблених за смаком розробників. Я теж вважаю, що не варто лаяти ту, чи іншу операційну систему тільки тому, що ти її не обрав для себе. Наприклад, мені подобається Віндовс, особливо Windows 8, і вона встановлена на моєму комп'ютері паралельно з Ubuntu. Але я, особисто, віддаю перевагу Лінукс, а донька Віндовс. Що ж, як то кажуть "кожному - своє".

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #8 : 2012-09-11, 14:51:47 »
 Наприклад, мені подобається Віндовс, особливо Windows 8,
[/quote]

Щось читав ніби Windows 8 на стільки революційна, що справжня катастрофа

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #9 : 2012-09-12, 12:14:32 »
я не сторонник виндовса или линукса...
Просто я решил, что 6-12 месяцев посижу на убунту 12.04...
а потом поставлю пиратку восьмёрки...и тоже посижу 6-12 месяцев...
У меня есть время почти всегда на переустановку и настройку ОС с нуля...
Просто я сам для себя решил, попробовать убунту свежую...а вышло, что я её уже полюбил на 100%...
Поэтому я на 12.04 буду сидеть, вероятно, не менее года...
Пока всё меня устраивает...загадывать не буду...спешить ставить восьмёрку не буду...посмотрим...
Всем Счастливого Дня !
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #10 : 2012-09-12, 15:50:22 »
я не сторонник виндовса или линукса...
Просто я решил, что 6-12 месяцев посижу на убунту 12.04...
а потом поставлю пиратку восьмёрки...и тоже посижу 6-12 месяцев...
У меня есть время почти всегда на переустановку и настройку ОС с нуля...
Просто я сам для себя решил, попробовать убунту свежую...а вышло, что я её уже полюбил на 100%...

Однозначно якщо геймер то краще Віндовс у інших випадках мені наприклад краще Лінукс, нема проблем з вірусами, кряками, ключами, активаціями, ліцензіями, дефрагметаціями.У Лінукс є цілком пристойні програми якими запроста можна замінити аналоги з Віндовс, також можна запускати й деякі програми написані під Віндовс хоч на моє глибоке переконання тим краще не бавитись, а так буває у Лінуксі деякі віндовські програми працюють краще ніж у Віндовс, хоч з більшістю навпаки

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #11 : 2012-09-13, 09:34:26 »

Щось читав ніби Windows 8 на стільки революційна, що справжня катастрофа
Та ніякої катастрофи там немає. Пам’ятаю, коли вийшла "Сімка", то я так і не зміг з нею порозумітися - користувався ХР, а коли спробував "Вісімку", то вирішив, що "Сімка" вже пролетіла для мене. Windows 8 чимось нагадала мені останнього Гнома, але там зробили трохи зручніше. Хоча Windows є Windows. І як на мене, то Linux краще.
« Останнє редагування: 2012-09-13, 09:42:08 від Гусак Ігор »

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #12 : 2012-09-21, 15:04:30 »
Хоча Windows є Windows. І як на мене, то Linux краще.

Нещодавно зробив для себе відкриття, немаленька частина лінуксоїдів користується Віндовс, так чисто спілкуючись на форумах....З однієї сторони це якось засмучує але з іншої навіть якось заспокоює адже Лінукс залишається тією системою яка використовується в основному людьми які розуміють в чому її переваги, залишається простір на якому не відчуваєш, що тобі тісно й це просто чудово !Втім приємно знайти в інтернеті рідну душу !!!!Й це після того, що у Лінукс я прийшов після гарячої суперечки з лінуксоїдом ....Тепер розумію, що він не у всьому був правий але то мене справді зачепило й я вирішив спробувати, що таке Лінукс, ну й справді закохався !!!Лінукс це система яка після налаштування особисто мене просто розслаблює

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: даже не мог себе представить...
« Reply #13 : 2012-09-21, 17:34:19 »
З однієї сторони це якось засмучує
А чому, власне засмучує? Windows користуються не тому, що без нього не обійтися а по різним причинам: хтось грається, хтось порівнює роботу програм. Дехто має пристрої, виробники яких не вважають за потрібне створювати програмне забезпечення під Linux. Тому не варто засмучуватись. Головне, що ми (користувачі Ubuntu) бачимо перевагу цієї системи, і розуміємо філософію Людяності.