Автор Тема: Звук на ТВ через HDMI  (Прочитано 5379 раз)

Offline vecchio

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Звук на ТВ через HDMI
« : 2013-02-24, 12:42:25 »
Гуру, допоможіть будь ласка! Зібрав HTPC, підключив до телевізора Samsung LE32M87BD (HD ready) через кабель HDMI-HDMI, встановив Ubuntu 12.10. Зображення в нормі, з потрібною роздільною здатністю, а звуку немає. Почав з'ясовувати і виявилося, що в табличці EDID телевізора він описаний, як монітор Samsung 7". Тому система і не передає по кабелю звук, хоча і відображає  в налаштуваннях звуку пристрій HDMI/Display port. Але коли вибираєш цей пристрій, то не з'являється віконце РЕЖИМ. Це віконце з'являється тільки при виборі аналогового аудіо, і через нього звук йде. А хочеться, щоб йшов цифровий звук по HDMI. Чи можна якось програмно заставити систему передавати цифровий звук, тобто щоб з'явилось віконце РЕЖИМ при виборі пристрою HDMI/Display port? Так у мене відбулось при контрольному підключенні до телевізора Sony Bravia. Система зразу вказала модель телевізора, телевізор повідомив, що працює в режимі 1080р. При  виборі пристрою HDMI/Display port з'явилося віконце  РЕЖИМ (перед віконцем ТЕСТ), де я вибрав  HDMI, і пішов звук.

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Звук на ТВ через HDMI
« Reply #1 : 2013-02-24, 14:33:35 »
Відкрийте "Налаштування звуку" і спробуйте налаштувати вихід звуку.

Offline vecchio

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Re: Звук на ТВ через HDMI
« Reply #2 : 2013-02-24, 19:22:02 »
Ігоре, Ви уважно прочитали моє повідомлення? Я відкриваю "Налаштування звуку", вибираю пристрій  HDMI/Display por. Зправа з'являється клавіша "Тест". Якщо її вибрати, то можна перевірити звук на ліву і праву колонки. Звуку немає. Але перед клавішею "Тест" повинна ще з'явитися клавіша "Режим". Використавши її, можна вибрати канал звуку HDMI 0. От тоді звук буде. Це я перевірив на телевізорі Sony Bravia. Все ж питання в тому, як заставити систему висвітити улавішу "Режим".

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: Звук на ТВ через HDMI
« Reply #3 : 2013-02-25, 20:01:16 »
Вибачаюсь за неуважність. Спробуйте виконати у терміналі команду: alsamixer  та поекспериментувати у цій програмі.

Offline vecchio

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Re: Звук на ТВ через HDMI
« Reply #4 : 2013-02-26, 19:05:33 »
Дякую, але це вже випробувано.