Автор Тема: То як Вам Precise Pangolin?  (Прочитано 7100 раз)

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
То як Вам Precise Pangolin?
« : 2012-04-08, 09:27:11 »
   Встановив собі Убунту 12.04 бета2. Хоча є деякі невеличкі проблемки (адже бета-версія), я, як завжди в захваті від Ubuntu і кожного нового реалізу. Спробував різні системи, але все одно завжди повертався до Убунту.

Offline Plume

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #1 : 2012-04-23, 20:24:40 »
Мне больше нравится классик в Ububntu - из-за принудительной юнитизации проигнорировал 11.10 - можно было бы побУбнить и прикрутить туда что-то похожее на классический вид, но как-то времени не находилось.
Вот тоже любопытнулся с 12.04 бета 2 - уже всё приятнее, хотя стабильность комментировать будет не очень честно - времени активного пользования маловато, хотя серьёзных нареканий не имею - запускается, работает... Даже на ноуте все Fn-ки работают, спячий режим тоже вполне адакватно.
В конце концов, либо я уже созрел для Unity, либо доделанная Unity созрела для пользователя, а может просто так или иначе суть и логика этого инструмента стала мне казаться удобнее. Короче говоря, очень может быть, что 12.04 я найду на что поставить для боевого пользования, а там посмотрим, прикручивать классику или жить в Unity ;)
... пару дней осталось...

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #2 : 2012-05-03, 20:31:06 »
Я останнім часом звик до Юніті. А в Панголіні класичні панелі не знаю як налаштовувати. Ще подобається Kubuntu, але, на жаль йде трохи позаду в плані стабільності.

Offline Honor

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
  • Ніхто крім нас...
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #3 : 2012-05-09, 11:36:08 »
Нажаль не зміг користуватись панголіном. Під час встановлення після вибору зображення профілю інсталятор вимикається і вилазить помилка що не може запустити якусь декстоп сессію... Причому так з всіма 12.04, адже намагався встановити і Xubuntu i Lubuntu. Тому зараз сижу на 11.10. Сподіваюсь майбутня 12.10 встановится...

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #4 : 2012-08-25, 05:48:45 »
Ще подобається Kubuntu, але, на жаль йде трохи позаду в плані стабільності.

Як на мене то якщо хочеш KDE  краще вже встановити Open Suse, відмінний дистрибутив але я якось звик до класичного Гнома й зараз сиджу на Лінукс Мінт 13 з графічною оболонкою МАТЕ, Мінт та сама Убунту але краще допиляний, до того ж використовується класичний вигляд графічної оболонки. Єдиний мінус який я помітив у МАТЕ, так це не зовсім добра інтеграція з Compiz Config Settings Manager, вірніше у CCSM немає поки що режиму сумісності з МАТЕ, тому при включеному Compiz не працюють деякі комбінації клавіш, наприклад ALT+F2, вирішення цієї проблеми я поки що не знайшов але в іншому МАТЕ це той самий Гном 2 але з підтримкою, працюють всі графічні ефекти, я якось думав, що їм вже капець

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #5 : 2012-08-28, 10:52:32 »
На цей час я обрав для себе Xubuntu. Система невибаглива, зручна і легко налаштовується. Нещодавно теж спробував Linux Mint Mate, бо це моя перша система із лінуксів і вирішив згадати. Але, здалось що вона тепер трохи не та, що раніше.

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #6 : 2012-08-28, 19:57:06 »
Нещодавно теж спробував Linux Mint Mate, бо це моя перша система із лінуксів і вирішив згадати. Але, здалось що вона тепер трохи не та, що раніше.

Та ні просто покрутити трохи треба у свіжовстановленому є мілкі недоробки які виправляються є навіть покращення, деякі функції які раніше не працювали зараз працюють, маю на увазі наприклад плеєр totem, раніше через нього в мене не вдавалося дивитись Ютуб, зараз без проблем хоч то певно не у дистрибутиві справа але всеодно приємно

Offline Гусак Ігор

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 128
  • Karma: 0
Re: То як Вам Precise Pangolin?
« Reply #7 : 2012-08-29, 11:58:17 »
Може й так. На той час мені дуже сподобався Мінт. Але й хотілось спробувати інші дистрибутиви. Сьогодні порівняв з встановленою й "підпиляною" Xubuntu, що, мабуть, не є справедливим.