Автор Тема: Встановлення програм без інтернету  (Прочитано 5987 раз)

Offline koval

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Karma: 0
Як відомо для встановлення програм для Убунту потрібний інтернет.
А що робити коли інтернету немає? Звичайно можна завантажити деб пакети вручну, але як знати які потрібні бібліотеки кожній з Деб програм? Я десь бачив скрипт написаний на Пітоні який завантажував всі деб пакети і бібліотеки які необхідні для встановлення програм.
Може хто підкаже що це за скрипт? В мене є Убунта без інтернету і WinXP з інтернетом. Хто підкаже інші шляхи вирішення проблеми?

AZCat

  • Гість
а чого убунта без інтернету? (тільки заради цікавості)
скрипт -- не знаю, але можна замовити собі з будь-якого онлайн магазину (їх достатьня зараз кількість) повний репозиторій убунту і не заморачуватись...
мені десь рік назад 5 двд обійшлись в 60 грн (з доставкою)
PS продивитись список залежностей можна через той же mc по f3 (на необїхідному .deb-пакеті), або "зайти" в нього і продивитись файл info (.deb -- це .ar архів -- вінрар (якщо в хр) має відкрити) -- там є секція depends.

Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
Ще варіант - встановити Убунту під віртуалкою, завантажити усі необхідні пакети, а потім за допомогою AptOnCD зробити репозіторий  на CD.

g00fy

  • Гість
де можна купити повний репозиторій Убунту?

Offline Soul_bright

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
напевне на оффсайті?))))))

AZCat

  • Гість
lafox.net
на офіціалці -- можна скачати...

Offline yoy

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
підскажіть як з офсайту скачати - ніколи не робив цього!!!
у мене убунту 8.10

Offline kostopolos

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Karma: 0
Какие программы тебенужны? Можешь перечисльть?

Offline Lichtschein

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
Ситуація така - вдома немає доступу до мережі, користуюся виключно послугами Інтернет-офісу... Допоможіть, будь ласка. Де мені взяти ці кодеки для МР3 та відео, яких так не вистачає моєму комп'ютеру?  ???