Останні повідомлення

Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10
81
... А як Слакс поставити на флешку?
Взагалі то - елементарно:
Завантажити версію ZIP з українською мовою, розпакувати до флешки, перейти у терміналі до каталогу boot, запустити файл bootinst.sh, можливо потрібні будуть права root (sudo)

puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою...
Або я тебе, або ти мене не зовсім зрозумів :D. Особисто я мав на увазі що хтось із розробників Puppyrus робив пакети для української локалі.
82
puppyrus  я й працюю. Тому й хочу нашою мовою. А як Слакс поставити на флешку?

Пакет локалізації - це справа технічна, але схоже нікого особливо не цікавить ця проблема. Взагалі то ніхто не заважає взяти локалі з будь якого іншого дистрибутива та й "встромити" їх у потрібний вам.

Я точно не впевнений, але здається хтось на тому форумі forum.puppyrus.org займався мовними пакетами українською. Також є версії Puppy Linux сумісні з репозиторіями Ubuntu: lucid, presize, trusty.

Крім Puppy Linux є ще Slax Linux, здається там має бути українська версія. Проте потрібно мати на увазі - локалізація буде саме на такому рівні, на якому ії забезпечили українці :)
83
Пакет локалізації - це справа технічна, але схоже нікого особливо не цікавить ця проблема. Взагалі то ніхто не заважає взяти локалі з будь якого іншого дистрибутива та й "встромити" їх у потрібний вам.

Я точно не впевнений, але здається хтось на тому форумі forum.puppyrus.org займався мовними пакетами українською. Також є версії Puppy Linux сумісні з репозиторіями Ubuntu: lucid, presize, trusty.

Крім Puppy Linux є ще Slax Linux, здається там має бути українська версія. Проте потрібно мати на увазі - локалізація буде саме на такому рівні, на якому ії забезпечили українці :)
84
Там нема нашої локалі.
86
Хто порадить операційну систему з повним завантаженням в оперативну пам’ять?
З нашою локалізацією.
Зі збереженням налаштувань після завершення роботи?
87
Там, кажись, войти в настройку панели и будет доступно удаление виджетов.
88
Подскажите, а как удалить панель рядом с кнопкой запуска системного меню?

Диалог удаления на картинке выше это удалить ВСЮ нижнюю панель ?
Не хотелось бы удалять всю нижнюю панель...

Это видимо какая-то plasma-панель ?
С ярлыком FireFox-понятно - а что за 3 маленькие кнопочки?
90
всяка всячина / Re: Надо сравнивать часовые пояса
« Остання відповідь від mstdmstd 2014-08-19, 11:56:46 »
Да иногда нужно для разных случаев и разных поясов.
И возможность а сколько у нас когда в Аляске 7:00 ?
И а сколько в Аляске когда киевское время 18:00 ?
Сторінок: 1 ... 7 8 [9] 10