Автор Тема: Перерваний апгрейд з 7.10 до 8.04 - що тепер робити?  (Прочитано 5534 раз)

Offline andriy

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Karma: 0
    • мій блог
Привіт.

Позавчора виішив оновитися з 7.10 до 8.04. Правда десь в час інсталяції пропало світло, тому оновлення до кінця не дійшло.

Тепер ситуація наступна:
- система завантажується і більш-менш нормально працює (зараз саме з-під неї пишу).
- значок у треї вказує на те, що можна встановити нові апдейти, але я не можу цього зробити - коли відкриваю менеджер оновлень, мені показується список доступних, поверх якого повідомлення, що можливий лише частковий анпдейт (деякі оновлення є недосяжними). Тисну Встановити, і в той момент, коли мені мало би з'явитися вікно для введення паролю, менеджер закривається. І все.
- жодна функція адміністрування, яка вимагає введення паролю, не є доступною теж.

Що тепер робити? Зараз качаю образ інсталяції, буду пробувати щось зробити із ним. Наново систему ставити не хочу, не хочу втрачати інформацію. Щось порадите?

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
в мене колись була такаж проблема - перевстановлював повністю...

Offline andriy

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Karma: 0
    • мій блог
Потрохи розгрібаюся :)

Те, що адмінпрограми не запускаються - це відомий баг (на даний момент непофіксаний) - баг sudo, який чомусь не може знайти назву хоста, і тому крешиться (лінк на багріпорт - https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/sudo/+bug/32906). Проблема вирішується завантаженням системи у recovery mode і внесенням правильної назви хоста у /etc/hosts та /etc/hostname.

Після цього sudo перестає матюкатися, але через графічний менеджер оновлення продовжити апгрейд все-одно не вдається.

Заліз в термінал, використав sudo apt-get upgrade, викинуло помилку, що мол спочатку заюзайте sudo dpkg --configure -a, а вже потім робіть з apt-get шо хочете. Зробив як просили - саме зараз продовжується апгрейд з 7.10 до 8.04.

(сподіваюся, що дана інфа нікому не знадобиться, бо читаю звіти про гладку і безпроблемну процедуру оновлення і заздрю ;) )