Автор Тема: Обробка відео в avidemux  (Прочитано 7715 раз)

Offline sword

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Karma: -1
Обробка відео в avidemux
« : 2008-03-29, 20:49:56 »
Є питаннячко. Як зберегти відео у форматі avi в програмі avidemux. Потрібно було розрізати фільм на дві частини. Розрізати то я розрізав, а як зберегти у форматі avi? І взагалі, можливо хтось знає де можна дістати інфу, по роботі з програмою. У вінді користуюся VirtualDub. Хотілось би перейти на лінукс повністю. Допоможіть.
Людина Цар природи? А царі рідко помирають своєю смертю!

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #1 : 2008-03-30, 07:23:51 »
Зліва вибираєш тип відеокодеку і його параметри, тип аудіо, і зберігаєш.

Offline sword

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Karma: -1
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #2 : 2008-04-04, 16:12:22 »
Я в принципі все так і робив. Проблема в тому, що у лінуксі ці файли відкривались, а у віндовс ні. Я знайшов свою помилку. При збереженні файла потрібно було вказати розширення avi. Але ще такий прикол. Після нарізки фільму друга частина збереглась і відтворюється нормально, а перша чомусь не хоче. Відкрити її зміг тільки VLC і то без звуку. Буду ще копати, можливо допустив якусь помилку при збереженні файла.
Людина Цар природи? А царі рідко помирають своєю смертю!

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #3 : 2008-04-05, 12:39:31 »
Я в принципі все так і робив. Проблема в тому, що у лінуксі ці файли відкривались, а у віндовс ні. Я знайшов свою помилку. При збереженні файла потрібно було вказати розширення avi. Але ще такий прикол. Після нарізки фільму друга частина збереглась і відтворюється нормально, а перша чомусь не хоче. Відкрити її зміг тільки VLC і то без звуку. Буду ще копати, можливо допустив якусь помилку при збереженні файла.
Звуковий кодек налаштовував?

Offline sword

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Karma: -1
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #4 : 2008-04-05, 20:18:42 »
А як саме його налаштовувати, крім того друга частина збереглась нормально. Знайти якусь інфу по налаштуванню я не зміг.
Людина Цар природи? А царі рідко помирають своєю смертю!

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #5 : 2008-04-05, 22:10:53 »
А як саме його налаштовувати, крім того друга частина збереглась нормально. Знайти якусь інфу по налаштуванню я не зміг.
Став  - Lame MP3, не прогадаєш.

Offline sword

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Karma: -1
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #6 : 2008-04-07, 17:16:46 »
Прикол з тим авідемуксом. Проблема проявляється тільки з одним фільмом. в принципі навіть налаштовувати кодеки не потрібно. якщо попередні задовільняють, я ставлю в налаштуваннях copy і все зберігається нормально. Але з одним фільмом трабли, пів фільма зерігає нормально, а пів без звуку, і зображення зависає. От така вона фігня.  ???
Людина Цар природи? А царі рідко помирають своєю смертю!

Offline Юра

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Karma: 1
    • Весь Я [майже]
Re: Обробка відео в avidemux
« Reply #7 : 2008-04-08, 06:08:00 »
Прикол з тим авідемуксом. Проблема проявляється тільки з одним фільмом. в принципі навіть налаштовувати кодеки не потрібно. якщо попередні задовільняють, я ставлю в налаштуваннях copy і все зберігається нормально. Але з одним фільмом трабли, пів фільма зерігає нормально, а пів без звуку, і зображення зависає. От така вона фігня.  ???
Якщо "пальцем в небо", то видно десь "підбита" доріжка оригіналу, якась не правильна. Я б в VirtualDub під Віндою спробував...