Автор Тема: Проблема При оновленні безпеки  (Прочитано 5763 раз)

Offline vazaz

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Привіт всім.
Я, новачок. В мене невеличка проблема: При завантаженні ОС Убунту, після введення логіну і паролю висвічується тільки пустий помаранчевий екран - більше нічого немає крім мишки, якою можна рухати. Допоможіть будь-ласка.

Що я робив перед тим: поставив Ubuntu паралельно з ХР - Все добре. Зайшов в Ubuntu, натиснув на повідомлення оновлення файлів безпеки, завантаживав частину, натиснув "Скасувати" (тому що, треба було йти додому). Система почала встановлювати, те що завантажилось і тут вимкнулося світло, що скоріш за все призвело до вищеописаних наслідків.

Порадьте, як мені бути.


AZCat

  • Гість
єдине що одразу приходить в голову - вставити інстал-сд і вибрати Recover :)

Offline vazaz

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Цитувати
єдине що одразу приходить в голову - вставити інстал-сд і вибрати Recover

Тобто Live-CD з Ubuntu, а де там Recover?

AZCat

  • Гість
нажмеш F6 і введеш rescue (ще при загрузці з лівки - воно видасть меню, де вибираєш параметри завантаження)

якщо не пройде - тоді можна і систему перевстановити (як я зрозумів це все тільки поставилось, ще не настраювалось, так що нічого важливого не зникне :)))..
а з оновленням безпеки - так в квітні вже 8.04 має вийти, так що можна не хвилюватись - оновлення там будуть))...
 
« Останнє редагування: 2008-03-25, 19:40:25 від Kotyara »

Offline vazaz

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
Дякую за відповідь.
Рецепт не підійшов, прийшлося перевстановлювати систему. Проблему знято.

Offline COLOBOCman

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Karma: 0
а можливо варто було просто перемкнутись у одну з консолей і обновити систему вручну?

"Что-то в этом мире не так" сказал колобок дожевывая лису

AZCat

  • Гість
а можливо варто було просто перемкнутись у одну з консолей і обновити систему вручну?

Привіт всім.
Я, новачок.

судячи по досвіду (і на данному форумі теж)) - новачки дуже болісно сприймають консоль спочатку, це приходить з часом і особистим досвідом...
тим більш, що наскільки я зрозумів доступ до інтернету обмежений, в зв'язку з чим, можливо, оновлення системи через консоль була б просто неможливою...
та і як я вже зазначав вище - якщо людина писала, що система тільки поставлена, а значить ще не настроєна і особливо важливих файлів не збереглося - можна і переставити) (знаю, що це самий тупий і нефайний метод, але самий швидкий (для новачка, який раніше консолі в очі не бачив) і простий))...