Автор Тема: Головне меню Гнома - як повернути на місце?  (Прочитано 6957 раз)

Offline Файний нік

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Karma: 0
Люди, поможіть.
Коротше, був я трохи неадекватний)) и зробив фігню. Зникло головне меню гнома - "Програми Місця Система" котре, з лівого краю панелі.
Звичайно, можна поставити туди головне меню - убунтівський значок, через який відкривається меню, але - у такому разі там відсутня вкладка "Програми", а без неї ніяк.
Як повернути "дефолтний" стан цієї панелі?
Намагаюся відкрити через "Центр керування" - "Головне меню" - "Запуск Головне меню" - взагалі ніякої реакції.
« Останнє редагування: 2008-12-30, 22:06:36 від Файний нік »

Offline Файний нік

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 9
  • Karma: 0
Ще й не можу редагувати попереднє повідомлення.
Користувацький рядок меню я на місце повернув, але вкладка "Програми" у ньому неактивна - при кліку з'являється маленький квадратик знизу замість повноцінного меню, і все.

Де я ступив і продовжую тупити?

Offline nick@

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
така сама помилка, в кого є ідеї з цього приводу, не хочеться перевстановлювати систему, багато всього налаштував, а працювати без швидкого доступу до програм не дуже приємно

Offline maranoid

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 64
  • Karma: 0
А якщо увійти під іншим юзером (рутом) меню є?

Offline Білий Лис

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Karma: 0
В мене така ж проблема зявилась після того, як встановив якусь Win-програму у Wine.
У відповідному підменю Wine, як і потрібно відобразилась іконка програми. Проте, ще одна іконка зявилась у підменю "Інші" меню "Програми". Коли я у редакторі "Головне меню" (Система-Параметри-Головне меню) тисну на "галочку" навпроти цієї непотрібної мені іконки все меню "Програми" зникає.
Як вихід з положення, повернути меню "Програми" можна наступним чином - файл applications.menu у каталозі home/user_name/.config/menus/ замінюємо однойменним з каталогу /etc/xdg/menus/.
Разом з тим, на питання "чому" я відповіді поки що не знайшов і при спробі видалити злочасну іконку у підменю "Інші" ситуація повторюється.
Використовую U-9.04.

Offline altavista

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Karma: 0
права клавіша на панелі де було меню і вибирай-додати на панель , там є гном меню і ще один елемент -той що тобі потрібен(я на роботі під віндовз і просто не пам`ятаю як він зветься) і все буде як було спочатку
я колись так само вбив меню та не одразу помітив цо є 2 елементи які треба додати і поставив собі awn -тепер у мене аж 2 меню :)))