Автор Тема: KDE4  (Прочитано 6954 раз)

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
KDE4
« : 2008-11-18, 19:31:32 »
Взагалі-то я вже почав розмірковувати над тим, щоб перейти на Debian, або хоча б залишатися на релізах з більш тривалою підтримкою (LTS). Але завжди є якісь недоробки, які примушують переходити на нову версію з надією, що в ній вони будуть виправлені швидше.

Вчора встановив Kubuntu 8.10 з KDE4. I... зрозумів, що знову треба вчитися роботі з операційною системою майже з самого початку.   ;D

Я зараз в процесі освоєння, буду радий корисним посиланням, які посприяють більш швидкому переходу з KDE3.5 до KDE4. Може й сам комусь допоможу розібратися з пов'язаними з цим переходом проблемами.

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Re: KDE4
« Reply #1 : 2008-11-18, 19:32:16 »
Що вже розв'язав (step by step)
KWin - дуже гальмує - в топку, повернув compiz, але виявилося, що в ньому не збереглися налаштування, добре, що в мене був збережений профіль, отже легко відновив шляхом імпорту.

На черзі:
Як налаштувати запуск програм за хоткеями?
Як керувати системним лотком на робочому столі?
Чи можливо швидке обмеження кількості мовних розкладок за принципом: встановлені чотири, активні - дві?
« Останнє редагування: 2008-11-18, 19:45:31 від max5555 »

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Re: KDE4
« Reply #2 : 2008-12-10, 22:11:12 »
Konqueror став неюзабільним як файловий менеджер, в ньому щез фільтр за іменами файлів, замість нього - гугл, немає превью для odt  >:(
Перейшов у Dolphin, в ньому теж нема превью для odt, але хочаб філтр є, однак довелось покопирсатися у налаштуваннях.

AZCat

  • Гість
Re: KDE4
« Reply #3 : 2008-12-10, 23:47:56 »
імхо, на КДЕ 4 лізти зараз немає ніякого сенсу.. воно ще сире і нікуди не годиться (девелопери поспішили випустити :( )
за 30 хв. використання впало ~15 разів (десь раз в 2-3 хвилини стабільно -- Debian Lenny amd64, самого КДЕ4 в репозиторії не виявилось, ставив з "лівого")..
ну його.. в далеко :)