Автор Тема: Eclipse працює дуже повільно  (Прочитано 5570 раз)

Offline IUnknown

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Karma: 0
Eclipse працює дуже повільно
« : 2008-04-10, 07:14:56 »
Встановив Eclipse з репозитарію. При цьому в ньому практично не можливо працювати - він працює дуже повільно і через короткі проміжки часу пропонує вимкнутися, бо не достатньо пам’яті! З залізом це не пов’язано так як комп досить потужний. Як прискорити його роботу?
Завчасно вдячний :)

AZCat

  • Гість
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #1 : 2008-04-10, 13:39:00 »
хм... особисто я качав з eclipse.org і ніяких проблем :)...
просто розпакуєш в необхідну тобі папку...

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #2 : 2008-04-10, 17:30:43 »
Встановив Eclipse з репозитарію. При цьому в ньому практично не можливо працювати - він працює дуже повільно і через короткі проміжки часу пропонує вимкнутися, бо не достатньо пам’яті! З залізом це не пов’язано так як комп досить потужний. Як прискорити його роботу?
Завчасно вдячний :)
треба перевірити під якою java він працює - я колись читав що та що йде з убунту якась погана...

AZCat

  • Гість
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #3 : 2008-04-10, 20:47:22 »
та що йде з убунту - розкидається по різним папкам)...
я завжди ставив sun'овську - все нормально.. з репозиторію - якось не доводилось)...

Offline IUnknown

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Karma: 0
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #4 : 2008-04-11, 07:22:10 »
При старті з консолі пише що знаходить цю - /usr/lib/jvm/java-6-sun/jre/. При тому що MatLAB з нею працює чудово. Завантажив NetBeans 6.0.1 він теж повільно працює :(. Писати щось нормально не виходить, у Windows у віртуальній машині і то швидше :(. У мене Ubuntu 7.10 amd64.

AZCat

  • Гість
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #5 : 2008-04-11, 11:57:57 »
я б порадив скачати з sun.com jdk (з розширенням bin, а не rpm) і встановити вручну...

я це робив так: спочатку розпакував jdk - sh jdk[tab]
потім створити в /usr папку з джавою (можна і не в /usr, а, наприклад в /usr/local, або в будь-якій іншій директорії..) - sudo mkdir -v /usr/java
далі - скопіювати розпаковану папку /usr/java - sudo cp -r *path-to-unpacked-jdk* /usr/java
і, саме основне - сімлінки на бінарники java (мені вистачає java, javac, jar) - sudo ln -s /usr/java/*jdk-version*/bin/java /usr/bin (повторити для javac і jar, при необхідності - для інших бінарників)

правда от не знаю як з Матлабом буде... можливо доведеться брати з офіційного сайту *.deb пакет і встановлювати.. вдома спробую поставити з репозиторію - скажу як результати :)..
Eclipse і т.д. - все-таки доведеться качати з офф. сайтів(хоча, повторюсь - з репозиторію не пробував запускати, може все і нормально буде)...
PS - спроба написати хауту по установці jdk не з репозиторію))..
« Останнє редагування: 2008-04-11, 12:01:56 від Kotyara »

Offline Igor Shubovych

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Karma: 0
Re: Eclipse працює дуже повільно
« Reply #6 : 2008-04-24, 14:50:06 »
Думаю, що треба редагувати файл eclipse.ini:
Код: [Select]
-vmargs
-Xms128m
-Xmx512m
-XX:MaxPermSize=128m