Автор Тема: Новий IM - Synapse  (Прочитано 6684 раз)

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Новий IM - Synapse
« : 2009-03-30, 19:19:46 »
Цікавий та концептуальний мессенджер - може комусь буде довподоби, як мені )
http://synapse.im

AZCat

  • Гість
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #1 : 2009-03-30, 19:53:59 »
киллер-фичи?

Offline max5555

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 226
  • Karma: 3
    • Ubuntu-forward, Украина
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #2 : 2009-04-02, 17:15:11 »
так він здається тільки jabber підтримує?

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #3 : 2009-04-03, 19:03:51 »
киллер-фичи?
дізайн подобається і зручний у користуванні:)
інтеграція зі всякими сервісами (ютубамі і т.п.)

так поки що джаббер тільки

AZCat

  • Гість
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #4 : 2009-04-03, 20:24:28 »
дізайн подобається і зручний у користуванні:)
інтеграція зі всякими сервісами (ютубамі і т.п.)

а что за интеграция? как это выглядит?
собственно смущает mono.

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #5 : 2009-04-05, 08:26:22 »
дізайн подобається і зручний у користуванні:)
інтеграція зі всякими сервісами (ютубамі і т.п.)

а что за интеграция? как это выглядит?
собственно смущает mono.
мене теж трохи засмутило - але яка різниця? здається зараз МС (Novell) створюють цікаві додатки для лінуксів...

наприклад можна сайті знизу зліва подивитись про ці функції - підсвітка коду, flickr прев'ю якщо передаєш тільки посилання, нещодавно вийшла підтримка вікіпедії - кидаєш лінку на вікі - одразу прев'ю (перші декілька речень статті), якщо кидаєш лінк на ютуб - одразу в окні чату встроюється програвач з цим відео

одже раджу трохи полазити по сайту та подивитись скріни на те що там є...

AZCat

  • Гість
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #6 : 2009-04-06, 08:12:27 »
мене теж трохи засмутило - але яка різниця? здається зараз МС (Novell) створюють цікаві додатки для лінуксів...

наприклад можна сайті знизу зліва подивитись про ці функції - підсвітка коду, flickr прев'ю якщо передаєш тільки посилання, нещодавно вийшла підтримка вікіпедії - кидаєш лінку на вікі - одразу прев'ю (перші декілька речень статті), якщо кидаєш лінк на ютуб - одразу в окні чату встроюється програвач з цим відео

не хочу видеть .exe в системе. ди и novell своими "интересными приложениями" убивают всю юзабилити линукса, заодно делают его медленнее (дабы потом можно было порассказывать, что оффтопик "быстрее"). вон, разработчики гнома уже задумываются над тем, что им в гноме моно не нужно (и нахрена мигель его туда пихает?), так как и так есть завязки на питон, джаву. а еще есть vala, который может заменить все "лишнее".
а так фичи -- слабоваты. не вижу особой разницы между "кликнуть на ссылку -- открылось окно браузера" и "превью" (тем более не видел, чтобы народ активно перебрасывался линками на вышеперечисленное)

Offline seth

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Karma: 2
  • ubuntero
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #7 : 2009-04-07, 18:46:20 »
мене теж трохи засмутило - але яка різниця? здається зараз МС (Novell) створюють цікаві додатки для лінуксів...

наприклад можна сайті знизу зліва подивитись про ці функції - підсвітка коду, flickr прев'ю якщо передаєш тільки посилання, нещодавно вийшла підтримка вікіпедії - кидаєш лінку на вікі - одразу прев'ю (перші декілька речень статті), якщо кидаєш лінк на ютуб - одразу в окні чату встроюється програвач з цим відео

не хочу видеть .exe в системе. ди и novell своими "интересными приложениями" убивают всю юзабилити линукса, заодно делают его медленнее (дабы потом можно было порассказывать, что оффтопик "быстрее"). вон, разработчики гнома уже задумываются над тем, что им в гноме моно не нужно (и нахрена мигель его туда пихает?), так как и так есть завязки на питон, джаву. а еще есть vala, который может заменить все "лишнее".
а так фичи -- слабоваты. не вижу особой разницы между "кликнуть на ссылку -- открылось окно браузера" и "превью" (тем более не видел, чтобы народ активно перебрасывался линками на вышеперечисленное)
ви по конкретніше мабуть... бо так якось воно дуже абстрактно
ніяких ехе я не бачив бо це не через вайн працює ;)
а щодо юзабіліти то я щось не зрозумів в чому питання? навпаки мені здається що з тих фіч що я навів юзабіліті набагато краще ніж в стандартних ІМ
щодо швидкості - в мене дуже швидко працює - ніяких проблем немає

якщо вам вже не сподобалось то нехай так

AZCat

  • Гість
Re: Новий IM - Synapse
« Reply #8 : 2009-04-08, 07:09:24 »
ви по конкретніше мабуть... бо так якось воно дуже абстрактно
ніяких ехе я не бачив бо це не через вайн працює ;)
а щодо юзабіліти то я щось не зрозумів в чому питання? навпаки мені здається що з тих фіч що я навів юзабіліті набагато краще ніж в стандартних ІМ
щодо швидкості - в мене дуже швидко працює - ніяких проблем немає

а) exe -- стандартный исполняемый модуль для mono (и да, здесь без вайна)
б) юзабилити линукса -- 2 основных "закона" unix-а "keep it simple, stupid" и "программа должна делать что-то одно, но делать это хорошо". mono и монодевелоперы на данные законы как-то не смотрят.
в) а у меня на ноуте с 874 оперативки и запущенной жабой -- неочень.