Автор Тема: Сегодня поставил Kubuntu 10.04.3 LTS  (Прочитано 5494 раз)

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Поставил кубунту...
Посмотрим на ОС в работе...
Визуально мне больше понравилась Кубунту...
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Сегодня поставил Kubuntu 10.04.3 LTS
« Reply #1 : 2011-09-12, 15:06:34 »
Поставил кубунту...
Посмотрим на ОС в работе...
Визуально мне больше понравилась Кубунту...

Можливо з точки зору недавнього користувача Windows але зі свого досвіду скажу, що ставив й здалося, що Canonical до KDE відноситься не надто серйозно, наприклад тоді коли я ставив то після Убунту у Кубунту просто тупо не працювали графічні ефекти й відчув я силу KDE тоді коли поставив його другим графічним середовищем після Gnome маючи на компі Лінукс Мінт, знаю можливо зараз щось не те верзу але враження в мене склалося саме таке, потім зрозумів, що проблема була з драйвером прискореної графіки. Зараз зупинився на дистрибутиві Лінукс Мінт, там звичний Gnome 2 принаймні як на мене то краще перечекати на цьому достатньо стабільному й випробуваному графічному середовищі до стабільних версій Unity  або Gnome 3, якщо чесно чекаю LTS версію 12.04 .

Offline vovauser

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Karma: -2
  • Пользователь Windows...
    • ISP Sunline
Re: Сегодня поставил Kubuntu 10.04.3 LTS
« Reply #2 : 2011-09-25, 05:38:36 »
Рассказываю свою ситуацию...  ???
Стоит на ноутбуке и кубунту, и виндовс 7...
Гружу теперь только виндовс 7, а кубунту - глючит !
Какой мне поставить линукс, чтобы вообще не было ошибок ?
Чтобы, минимум, на 99% все самые зияющие дыры были убраны !
Чтобы броузить интернет и слушать музыку, качать торренты, смотреть фильмы...
Где взять дистрибутив стабильный и надёжный ?  ???
Информационные Технологии не стоят на месте...и это радует !

Offline Koljan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Karma: 0
Re: Сегодня поставил Kubuntu 10.04.3 LTS
« Reply #3 : 2011-09-25, 14:06:41 »
Гружу теперь только виндовс 7, а кубунту - глючит !

Як саме в чому заключаються глюки ?

Какой мне поставить линукс, чтобы вообще не было ошибок ?
Чтобы, минимум, на 99% все самые зияющие дыры были убраны !

Спробуй Лінукс Мінт, та сама Убунту але трохи більш допиляна хоч не скажу, що зовсім проблем не буде втім все вирішується в мене ось стоїть й проблем нема, хоч Лінукс то така штука, що частенько просто потрібні знання, наприклад є такий дистрибутив як Gentoo там фактично можна налаштувати систему індивідуально під архітектуру власного компа, система буде літати але без знань нічого не вийде

Чтобы броузить интернет и слушать музыку, качать торренты, смотреть фильмы...
Где взять дистрибутив стабильный и надёжный ?  ???

Якщо хочеш стабільності то встановлюй Debian але я наприклад все то маю зі встановленим Мінтом, чим Мінт на мою думку кращий так це тим, що він містить не тільки вільне програмне забезпечення, там є купа кодеків фактично відразу після встановлення й з цією метою краще DVD версія. Також є вибір драйверів прискореної графіки якщо поставиш будь-який то може глючити в мене наприклад добре працює експериментальний.При встановлені як на мене то краще змонтувати диски з NTFS у теку media, хоч з Лінукса у будь-якому разі видно розділи NTFS й ними можна користуватись але коли вони змонтовані то мені наприклад так краще, хоч для мене то не актуально бо вже давно Лінукс на моєму компі єдина ОС
« Останнє редагування: 2011-09-25, 14:24:35 від Koljan »